Java Software Engineer

rozwiązania chmurowe

MetaPack Poland
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Zielona Góra

W Metapacku mamy własną platformę łączącą liderów rynku eCommerce z setkami dostawców na całym świecie. Dbamy o jakość i technologie, które pomagają nam wyznaczać standardy usług IT dla biznesu. Jeśli chcesz rozwijać z nami nie tylko nasz produkt ale też Twoje umiejętności, dołącz do nas!

Twoje zadania

  • rozwijanie autorskiego oprogramowania firmy, z którego korzystają światowi liderzy rynku eCommerce,
  • kompleksowe zarządzanie produktem począwszy od analizy, poprzez rozwój, testowanie po wdrożenie w chmurze,
  • utrzymywanie i monitorowanie systemów odpowiedzialnych za obsługę milionów zamówień każdego miesiąca,
  • współpraca z zespołami z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych,
  • działanie w oparciu o zasady Agile, metody zarządzania projektami w ramach 2-tygodniowych sprintów.

Kogo szukamy?

JEŚLI:

  • nie jest Ci obce pisanie skryptów bazodanowych, chcesz popracować z bazami Oracle,
  • znasz podstawy programowania w Javie, które chcesz rozwijać w oparciu o dobre praktyki, pracę z wzorcami strukturalnymi,
  • potrafisz obsługiwać środowiska programistyczne, uśmiechasz się na myśl o pracy w IntelliJ na MacBookach,
  • posiadasz doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji, u nas stosujemy GIT,
  • chcesz zdobyć doświadczenie w zakresie automatyzacji procesów, czeka na Ciebie m.in. Jenkins,
  • dbasz o jakość kodu, zapraszamy do zabawy z JUnit, TestNG, i Mockito z palemką,
  • możesz dodatkowo pochwalić się znajomością środowisk chmurowych i chcesz dopisać do swoich umiejętności AWS?
  • Lubisz pracę w zespole, nasz dodatkowo jest młody (PESEL nie kłamie) i dynamiczny!

Umiejętności
Java
Git
JUnit
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Zielona Góra 170
Technologie i umiejętności
  • C#
  • .Net
  • .Net Core