UX Designer

Power Media
Junior
Rekrutacja online
B2B
Katowice
Praca zdalna
50%

Firma realizuje się w projektach typu: rozwój aplikacji dla płatności elektronicznych, systemy do rezerwacji hoteli, taksówek oraz wynajem aut w trakcie podróży. Wielość projektów pozwala na stały rozwój i różnorodność zadań, by uniknąć wypalenia zawodowego oraz monotonii.

Twoje zadania

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za pełen proces projektowania aplikacji webowych z uwzględnieniem szerokiej gamy czynników wpływających na doświadczenia użytkownika
  • identyfikowanie i analiza wymagań biznesowych i potrzeb użytkowników końcowych
  • opracowywanie scenariuszy i flowów, prototypowanie
  • projektowanie architektury informacji, interakcji oraz interfejsów aplikacji webowych
  • przeprowadzanie testów użyteczności, optymalizowanie istniejących aplikacji
  • wsparcie grafików i programistów na każdym etapie realizacji projektu

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • poparta praktycznym doświadczeniem wszechstronna wiedza na temat projektowania UX
  • co najmniej kilka zrealizowanych projektów UX
  • bardzo dobra znajomość metodyki UCD (User-Centered Design), zagadnień związanych z użytecznością i dostępnością oraz podstaw projektowania graficznego
  • kreatywność, otwartość
  • dobra organizacja pracy, rzetelność, wysokie umiejętności komunikacyjne

Mile widziane:

  • przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość podstaw zarządzania projektami IT
  • znajomość HTML/CSS/JavaScript i/lub doświadczenie w projektowaniu graficznym

Umiejętności
UX
UCD (User-Centered Design)
HTML lub CSS lub JavaScript
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum/Agile
Możliwość zmiany projektu
Narzędzia
Laptop
Słuchawki
Telefon służbowy
Swoboda doboru narzędzi
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Relocation
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript