WordPress Web Developer

  • MPC
  • Sosnowiec, Zdalnie
  • 7 000 - 10 000 PLN netto / miesiąc
  • Umowa dowolna
  • 11.01.2019

Wymagania

Poziom doświadczenia: Senior

Technologie

Wymagane na tym stanowisku:
  • WordPress
  • CSS
  • PHP
  • HTML
Mile widziane:
  • Komunikatywność
  • Odpowiedzialność
  • Chęć rozwoju
  • Otwartość
  • Poczucie Humoru
  • Ambicja

Projekt, w którym możesz pracować

tl;dr Poszukujemy genialnych koderów. Aplikuj rozwiązując nasz test → http://wpk.io/join_dev

Jesteś genialnym koderem? Jesteś inteligentnym ambitnym uczniem, który szuka pierwszej pracy? Skończyłeś studia IT i nie widzi ci się praca w korpo? Chcesz pracować w firmie, w której twój głos będzie się liczył, Nie chcesz być trybikiem wielkiej machiny?

Właśnie Ciebie potrzebujemy! :)

Kim jesteśmy?

Za portalem https://www.wpkraken.io stoi firma MPC i to do niej będziesz aplikował/aplikowała. Zajmujemy się szeroko rozumianym web developmentem, głównie skupiającym się na WordPressie. Poza portalem WPKraken, jesteśmy także twórcami https://dent-sites.com oraz wielu topowych produktów na ThemeForest.net oraz CodeCanyon.net Nasze biuro znajduje się w Sosnowcu.

Jeśli chodzi o formę współpracy, jesteśmy bardzo elastyczni, akceptujemy: UoP, UZ, UoD, B2B (najbardziej preferowane). Jesteśmy na tyle otwarci, że współpracujemy nawet z rolnikami oraz strażakami, którzy są zaskakująco dobrymi koderami po godzinach.

Obowiązki i Wyzwania

Jak już wiesz, poszukujemy genialnych / ambitnych / inteligentnych osób, które wesprą zespół obsługujący nasz portal WP Kraken. Będziesz pracować z renomowanymi markami takimi jak: Lexus, Twitch, EuroMaster, InterMarine, Placester, Bushari, Volvo, Suzuki, Toyota lub właścicielem warzywniaka z południowej Nigerii (rozstrzał mamy duży). Nasi klienci pochodzą z ponad 160 krajów, ich liczba sięga prawie 50 000. Posiadamy także stałych klientów obsługiwanych przez osobne zespoły oraz wewnętrzne projekty do których z czasem będziesz miał możliwość dołączyć.

Do twoich obowiązków będzie należeć

- Wycena oraz wykonywanie projektów dla naszych klientów (bądź stała współpraca z jednym klientem).

- Komunikacja z klientem w języku angielskim w formie pisemnej (bądź dużo rzadziej ustnej).

Poszukujemy ludzi którzy zaangażują się w naszą firmę, a nie freelancerów, którzy będą nas traktować jak źródło projektów. W MPC wszyscy mają prawo głosu i staramy się tworzyć miłą “rodzinną” atmosferę.

Czego Oczekujemy?

- Znajomości: WordPress / PHP / JS / CSS / HTML,

- Dobrej znajomości języka Angielskiego B1+,

- Komunikatywności,

- Odpowiedzialności,

- Chęci rozwoju,

- Otwartości,

- Poczucia Humoru,

- Ambicji.

Co Oferujemy?

Pracę w młodym zespole ponad 20 osób, elastyczne godziny pracy, wolność wyboru oraz swobodę podejmowania decyzji. Uczestniczenie w budowaniu szybko rozwijającej się firmy.

Możliwość pracy zdalnej, jednak w tym wypadku mile widziana jest możliwość spotkania się raz na 1-2 miesiące.

Benefity:

- Prywatne ubezpieczenie zdrowotne,

- Ubezpieczenie grupowe,

- Karta Multisport,

- Lekcje języka angielskiego z Native Speakerem,

- Możliwość pracy zdalnej jeden dzień w tygodniu,

- Chill out room: PS4, Shisha oraz kolekcją gier planszowych,

- Premie świąteczne,

- Co miesięczne premie dla pracowników (wybierane w formie głosowania),

- DevTalk - szkolenia wewnątrz firmowe,

- Świeże owoce oraz orzechy,

- Dofinansowanie dla osób dojeżdżających dalej niż 30km,

- Służbowy laptop oraz stanowisko z dwoma monitorami w standardzie,

- Biblioteczka książek branżowych (zamawianych według zgłoszeń pracowników),

- Dostęp do materiałów premium: Tuts+, Laracast etc.

- Wyjścia integracyjne,

- W pełni wyposażona przestrzeń kuchenna,

- Firmowa gra w piłkę nożną,

- Pieszczoty z Huskim (psem),

- Kawa, herbata oraz inne napoje,

- Rodzinna atmosfera.

Aplikuj rozwiązując test rekrutacyjny pod tym adresem → http://wpk.io/join_dev

Praca z kodem

  • Kontrola wersji: Git
  • Ustalone konwencje w kodzie
  • Code review
  • Pair programming
  • Statyczna analiza kodu
  • TDD
  • BDD
  • Metryki kodu
  • Baza wiedzy

Testowanie

  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testy systemowe
  • Pentesty
  • Testy wydajnościowe
  • Testowanie manualne
  • Automatyzacja testów
  • CI

Zarządzanie projektami

  • Decyzje architektoniczne podejmuje Lead, CTO
  • Technologię wybiera Zespół
  • Możliwość zmiany projektu

Narzędzia

  • Laptop
  • Komputer stacjonarny
  • Dodatkowy monitor
  • Słuchawki
  • Osobista szafka
  • Telefon służbowy
  • Swoboda doboru narzędzi
  • System operacyjny

Środowisko pracy

  • Przełożony techniczny
  • Open space
  • Pokoje
  • Dress code
  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca zdalna: 20%
  • Płatny urlop: 26
  • Godziny pracy biura: 8 - 16

Bonusy

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Premie
  • Akcje
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Lunche
  • Wskazówki adaptacyjne
  • Kursy językowe
  • Tymczasowe mieszkanie
  • Pomoc w szukaniu mieszkania
  • Pomoc z wizą
  • Premia za dołączenie
  • Przelot
  • Pieniądze na koszty przeprowadzki
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci
  • Imprezy integracyjne

Zadaj pytanie pracodawcy

Administratorem danych jest MPC ...