Programista Full Stack (Java, Angular)

Asseco Poland S.A.
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
ul. Traugutta 1/7, Wrocław
Praca zdalna
50%

Budujemy nowy zespół! Poszukujemy osoby, która będzie tworzyła nowe narzędzia przy systemach, które obsługują kilkadziesiąt milionów użytkowników w całej Polsce. Posiadasz doświadczenie komercyjne w programowaniu w języku Java oraz z doświadczenie z frameworkiem Angular? Chcesz mieć realny wpływ na wybór technologii i realizowane projekty? Takiej osoby właśnie szukamy! Zaaplikuj i dowiedz się więcej!

(rekrutacja prowadzona online)

Obecnie praca zdalna, docelowo w formie hybrydowej w biurze

Twoje zadania

Czym będziesz się zajmować?

  • Pracą przy największym systemie informatycznym w Polsce
  • Realizowaniem powierzonych zadań programistycznych (Java, Angular)
  • Implementowaniem własnych rozwiązań, a także rozpoznawaniem, opiniowaniem oraz wdrażaniem nowych technologii (Ty możesz decydować w którym kierunku pójdziemy)
  • Będziesz uczestniczyć w projekcie od samego początku, dzięki czemu będziesz miał istotny wpływ na architekturę i wybrane technologie
  • Współpracą z kilkoma zespołami Scrumowymi podczas realizacji narzędzi wspierających ich pracę

Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania?

  • Min. 3-letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu w języku Java
  • Dobra znajomość języka Java oraz technologii Spring, Spring Boot
  • Doświadczenie i dobra znajomość frameworka Angular
  • Dobra znajomość języka SQL
  • Dobra znajomość bazy PostgreSQL
  • Zainteresowanie nowymi technologiami oraz chęć i umiejętność proponowania innowacyjnych rozwiązań
  • Umiejętność tworzenia generycznego kodu
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość języka angielskiego do analizy dokumentacji technicznej

Mile widziana znajomość:

  • Języka Python oraz c++
  • Jenkins
  • notacji BPMN
  • Camunda BPM lub innego silnika procesów biznesowych
  • RabbitMQ lub innego brokera komunikatów

Umiejętności
Java
Angular
SQL
PostreSQL
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile
Decyzje architektoniczne podejmuje
architekt, zespół
Technologię wybiera
Software do zarządania projektami
Jira
Skład zespołu projektowego
5
Programiści
1
Project Managerowie
1
Testerzy
2
Designerzy
Scrum Master, Product Owner
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Statyczna analiza kodu
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Wyjazdy służbowe
7:00 - 18:00
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
70%
Spotkania
15%
Bug fixing
10%
Dokumentacja
5%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

Rozmowa telefoniczna z rekruterem, spotkanie techniczne

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#