Software Developer Embedded C

Branża automotive

Merit-Automotive
Mid
10 000 - 14 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
12 600 - 18 400
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
ul. Podole 60, Kraków
Praca zdalna
60%

Czy chciałbyś tworzyć oprogramowanie z którego korzystają miliony kierowców i pasażerów na całym świecie? Włącz tryb zmiany i przyłącz się do Merit!

Jesteśmy nieustannie rozwijającą się firmą inżynieryjną, zajmującą się projektowaniem i produkcją przełączników dla branży automotive. Pracujemy z największymi koncernami motoryzacyjnymi będącymi właścicielami marek takich jak: Citroen, Peugeot, Opel, Ford, BMW, Chrysler, Renault i wiele innych.

Jeżeli chcesz wspólnie z nami współtworzyć najnowsze modele samochodów i stać się częścią świata motoryzacji i nowych technologii - spotkajmy się podczas rozmowy rekrutacyjnej i sprawdźmy czy istniej potencjał do efektywnej współpracy!

Twoje zadania

  • Projektowanie, kodowanie i testowanie komponentów oprogramowania.
  • optymalizacja procesu tworzenia oprogramowania.
  • praca w interdyscyplinarnym zespole (współpraca z pozostałymi kompetencjami: elektronika i mechanika)
  • proponowanie nowych narzędzi, rozwiązań i metodologii tworzenia oprogramowania.
  • tworzenie środowiska testowego do testów automatycznych
  • udział w spotkaniach projektowych.
  • kontakt z klientami (w sprawach związanych z tworzeniem oprogramowania)
  • dzielenie się wiedzą.
  • postępowanie zgodnie z SPICE i ISO26262.

Kogo szukamy?

Profil Kandydata:

  • doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów dla branży automotive
  • praktyczna umiejętność programowania w języku C (znajomość C++, Python lub innego języka programowania będzie dodatkowym atutem)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • metodyczne i kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
  • wiedza z zakresu narzędzi i metod testowania oprogramowania

Umiejętności
C
Python
C++
Praca z kodem
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Statyczna analiza kodu
Metryki kodu
Baza wiedzy
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Elastyczne godziny pracy
Wyjazdy służbowe
07:00 - 18:00
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
35%
Dokumentacja
25%
Spotkania
15%
Bug fixing
15%
Samorozwój
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Akcje
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Relocation
  • Kursy językowe
  • Pieniądze na koszty przeprowadzki
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

1-godzinna rozmowa rekrutacyjna on-line

Kraków, Gdańsk 250
Technologie i umiejętności
  • software programming C
  • Embedded System