Programista Testów Automatycznych

Tester wydajnościowy

AXA Avanssur SA Oddział II w Polsce
Mid
9 000 - 13 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
ul. Chłodna 51, Warszawa
Praca zdalna
90%

Do naszego zespołu testerów poszukujemy osoby, która będzie brać udział w opracowaniu oraz we wdrożeniu procesu testów wydajnościowych. Tworzyć testy wydajnościowe z pomocą narzędzia JMeter oraz propagować i rozwijać wiedzę ekspercką z tego zakresu.

Jednym z zadań będzie także rozwój wewnętrznego frameworku testowego, który jest obecnie migrowany do mikroserwisów (Docker).

Skala wykonywanych testów UI wynosi 200tys miesięcznie. Posiadamy własną infrastrukturę do wykonywania testów. Praca jest na co dzień w języku angielskim, ponieważ współpracujemy z wewnętrznym klientem zagranicznym.

Twoje zadania

  • Udział w opracowaniu oraz we wdrożeniu procesu testów wydajnościowych w projekcie
  • Tworzenie testów wydajnościowych - JMeter
  • Propagowanie oraz rozwijanie wiedzy eksperckiej z dziedziny testów wydajnościowych
  • Tworzenie oprogramowania w technologii .NET, wykorzystywanego dla realizowanych testów wydajnościowych
  • Praca w pełnym, dojrzałym cyklu tworzenia oprogramowania: kontrola jakości kodu, Continuous Integration/Deployment, wersjonowanie aplikacji, zautomatyzowane wdrożenia, wiele środowisk testowych, automatyzacja testów na maszynach wirtualnych
  • Organizowanie oraz przperowadzanie testów wydajnościowych
  • Przprowadzanie testów automatycznych funkcjonalnych

  • Posiadasz około 2 lata doświadczenia w automatyzacji testów i testowaniu oprogramowania
  • Posiadasz co najmniej rok doświadczenia w tworzeniu testów wydajnościowych
  • Posiadasz praktyczną znajomość co najmniej jednego z narzędzi do testów wydajnościowych
  • Posiadasz doświadczenie w programowaniu w C#, JavaScript (nie tylko związane z testowaniem)
  • Bardzo dobrze znasz język angielski
  • Posiadasz wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Jesteś samodzielny/-a i chętnie podejmujesz się nowych wyzwań
  • Stawiasz na jakość, a nie tylko na ilość, a testowanie oprogramowania jest dla Ciebie wciągające
  • Znajomość języka zapytań SQL -mile widziane

Umiejętności
JMeter
C#
Selenium
JavaScript
T-SQL
Vue.js
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Decyzje architektoniczne podejmuje
Architek, Tech Lead
Software do zarządania projektami
Azure DevOps
Możliwość zmiany projektu
Skład zespołu projektowego
5
Programiści
1
Project Managerowie
2
Testerzy
1
Designerzy
Testowanie
Testy wydajnościowe
Automatyzacja testów
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Elastyczne godziny pracy
Podział czasu pracy
60%
Samorozwój
10%
Testowanie manualne
10%
Wsparcie klienta
5%
Spotkania
5%
Tworzenie dokumentacji technicznej
5%
Opisywanie scenariuszy testowych
5%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla rowerów
  • Parking dla samochodów
Relocation
  • Kursy językowe
  • Wskazówki adaptacyjne
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 14 dni
Rozmowa kwalifikacyjna, zadanie domowe

Warszawa 100
Technologie i umiejętności
  • C#
  • .NET
  • Angular