Tester Oprogramowania

XML/XSD, SQL

Asseco Poland S.A.
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Łódź

Chcesz kontynuować przygodę z testowaniem oprogramowania w jednej z największych firm informatycznych w kraju, poszerzać swój rozwój w kierunku automatyzacji i pracować nad rozwojem systemów dla bankowości, z których na co dzień korzystają miliony Polaków? Jeśli tak - zaaplikuj i dowiedz się więcej.

Twoje zadania

  • Planowaniem testów, dokumentowaniem ich przebiegu (scenariusze testowe) i wyników (raporty z testów)
  • Wykonywaniem testów scanariuszowych, integracyjnych i regresywnych
  • Weryfikacją zgodności produktu z wymaganiami
  • Współpracą z projektantami, programistami i analitykami biznesowymi
  • Wsparciem analityków w zakresie tworzenia dokumentacji analitycznej
  • Przygotowywaniem testów manualnych i uruchamianiem testów automatycznych

  • Masz praktyczne doświadczenie w obszarze testowania oprogramowania (znasz metodyki testowania)
  • Masz doświadczenie w testach integracyjnych
  • Miałeś/aś do czynienia z technologiami typu XML/XSD (przygotowanie danych testowych w formacie XML)
  • Znasz usługi WebServices/REST oraz posiadasz podstawowe doświadczenie w testach przy użyciu SoapUI
  • Język SQL nie jest Ci obcy
  • Posiadasz min. podstawową znajomość notacji analitycznej (UML, BPMN)
  • Jesteś osobą dociekliwą, dokładną i samodzielną w działaniu
Mile widziane:
  • Doświadczenie w testowaniu większych systemów opartych na Java EE
  • Znajomość Jenkinsa
  • Certyfikat ISTQB

Umiejętności
XML lub XSD
SQL
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#