Development Leader

Nice to Fit You
Senior
16 000 - 24 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Prosta, Warszawa
Praca zdalna
80%
Płatny urlop
26

Zapewnienie oraz nadzór nad kompleksowym rozwojem wewnętrznego systemu ERP (system oparty na php, front webowy oraz mobile) oraz systemów wspierających.

Twoje zadania

Lider zespołu, kierujący pracami kilkuosobowego wewnętrznego zespołu programistów oraz nadzorujący pracę zewnętrznych dostawców oprogramowania.

Praca przy szerokiej gamie projektów obejmujących wdrażanie nowych i istniejących systemów, rozwiązań i procesów.

ZADANIA:

Zarządzanie end-2-end dostarczaniem wielu złożonych, jednoczesnych projektów rozwoju systemu:

  • realizacja projektów rozwojowych i utrzymaniowych, wymagająca planowania, koordynowania i prowadzenia prac i działań w ramach pełnego cyklu życia produktu:
  • projektowanie i development internetowych aplikacji biznesowych i rozwiązań technicznych opartych o PHP i MySQL
  • dobór rozwiązań technologicznych do realizowanych projektów/modułów programistycznych (wkład w rozwiązanie techniczne od projektu do poziomu kodu)
  • wspieranie planowania zasobów projektu i planowania wydajności zespołu
  • ścisła współpraca z analitykami biznesowymi, architektami i deweloperami,
  • a także z kluczowymi interesariuszami projektu w celu zapewnienia dokładnych estymacji projektowych oraz zapewnienia realizacji zadań w wyznaczonym czasie
  • identyfikowanie i zarządzanie ryzykami projektowymi na etapie developmentu
  • prowadzenie dokumentacji projektowej

  • Wysoce rozwinięte umiejętności pracy z Klientem Biznesowym. Łatwość zrozumienia potrzeby biznesowej i przełożenia jej na konkretne wymagania techniczne.
  • Doświadczenie w tworzeniu i analizowaniu architektury systemów It
  • Umiejętności poparte doświadczeniem zarządzania procesem wytwarzania oprogramowania
  • Doświadczeniem w zarządzaniu zespołem programistycznym (wewnętrznym i zewnętrznym) oraz w tworzeniu oprogramowania (konieczna znajomość i doświadczenie programistyczne w PHP, pożądane doświadczenia z obszaru aplikacji mobilnych)
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów w pracy zespołu
  • Wiedza oraz doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych
  • Wiedza oraz doświadczenie w obszarze różnych etapów cyklu życia oprogramowania (CI/CD)
  • Znajomość zagadnień związanych z integracją systemów informatycznych
  • Znajomość zagadnień Jakości Oprogramowania (QA) oraz automatyzacji testów
Umiejętności
PHP
MS SQL
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Decyzje architektoniczne podejmuje
Dyrektor Działu R&D + Development Leader
Technologię wybiera
Software do zarządania projektami
Jira, X-ray, Confluence, Monday
Skład zespołu projektowego
2
Programiści
1
Project Managerowie
3
Testerzy
0
Designerzy
zewnętrzni dostawcy komponentów oprogramowania; wewnętrzni Product Ownerzy
Praca z kodem
Code review
Pair programming
Statyczna analiza kodu
TDD
BDD
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy systemowe
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Telefon służbowy
Swoboda doboru narzędzi
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
55%
Bug fixing
15%
Samorozwój
10%
Spotkania
10%
Dokumentacja
10%
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Lunche
Rozwój
  • Szkolenia
Inne
  • Pokój relaksu

Proces rekrutacji

- 30 dni
rozmowa z rekruterem
rozmowa z Dyrektorem R&D
rozmowa techniczna

Warszawa 300
Technologie i umiejętności
  • confluence
  • php
  • jira