Studio Manager (Branża Gamingowa)

Power Media
Senior
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Remote
Praca zdalna
100%

Dla Naszego Klienta poszukujemy specjalisty, który będzie odpowiedzialny za koordynowanie całego procesu produkcji gier.

Twoje zadania

Najważniejsze zadania na tym stanowisku :

  • Bycie częścią zespołu kierowniczego, definiowanie i prowadzenie procesów służących realizacji strategii firmy.
  • Budowanie zespołu i udział w rozwoju wizerunku Klienta, podczas wejścia na polski rynek.
  • Utrzymanie i kontrolowanie pipeline projektów w różnych językach programowania wśród wielu tytułów gier.
  • Kontrola harmonogramu pracy programistów, w celu zapewnienia największej jakości produktu na czas.
  • Raportowanie postępów prac i blokad kierownictwu wyższego szczebla.
  • Zapewnienie zespołowi opieki mentorskiej, pomoc w rozwiązywaniu problemów, debugowaniu etc.
  • Identyfikacja ryzyka i przeszkód oraz opracowywanie rozwiązań.
  • Przestrzeganie i bycie wzorem dobrych praktyk, procesów i standardów systemowych
  • Inne obowiązki związane z pełnionym stanowiskiem.

Idealny kandydat będzie prowadzić i czuwać nad rozwojem zespołu wykwalifikowanych programistów, koncentrując się na koordynacji ich działań w procesie rozwoju tworzenia gier produkowanych przez Klienta. Osoba ta ma stać na straży standardu jakości i mieć realny wpływ na proces tworzenia standardów jakości w produkcji gier.

  • 6+ lat doświadczenia w rozwoju oprogramowania w branży gier
  • 3+ lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • 3+ lat doświadczenia jako programista w branży gier
  • Doświadczenie w tworzeniu gier na komputery PC / urządzenia mobilne w językach C ++ i C#
  • Umiejętność realizowania projektów end-to-end i łączenia wielu dyscyplin w celu wdrażania najlepszych rozwiązań.
  • Bardzo dobre umiejętności zarządzania czasem, wielozadaniowość, analiza feedbacki, ryzyka, definiowanie priorytetów i rozwiązywania problemów przy dotrzymywaniu terminów
  • Doskonałe umiejętności krytyczne i analityczne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Mile widziane

  • Doświadczenie artystyczne i produkcyjne
  • Doświadczenie w tworzeniu gier na konsole
  • Tytuł naukowy związany z CS, Inżynierią oprogramowania bądź adekwatne doświadczenie

Umiejętności
C++
C#
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript