Programista IBM Mainframe

PKO BP Finat
Junior
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
ul. Chmielna 89, Warszawa
Praca zdalna
50%

Tworzenie oprogramowania Zintegrowanego Systemu Informatycznego na potrzeby jednego z największych banków w Polsce.

Twoje zadania

Na co dzień w zespole:

  • tworzysz Oprogramowanie Zintegrowanego Systemu Informatycznego (O-ZSI) w Banku,
  • realizujesz zadania związane z rozwojem Centralnego Systemu Informatycznego Banku (platforma, na której pracujesz to IBM Mainframe, baza danych to IBM DB2, główny język programowania - COBOL, serwer transakcyjny - CICS, a docelowe środowisko programistyczne to VisualStudio),
  • wspierasz analizę wymagań biznesowych,
  • opracowujesz oraz implementujesz zmiany na bazie przygotowanych projektów technicznych,
  • tworzysz, modyfikujesz oraz poprawiasz błędy komponentów oprogramowania,
  • testujesz wytworzone oprogramowanie na podstawie specyfikacji funkcjonalnej,
  • przygotowujesz dokumentację techniczną dla wytwarzanego oprogramowania.

Kogo szukamy?

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • korzystasz na co dzień z pakietu MS Office, w szczególności MS Word, MS Excel oraz VBA,
  • znasz język angielski na poziomie co najmniej umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją,
  • jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracę zespołową,
  • Twoim dużym atutem będzie doświadczenie w programowaniu w jednym z wymienionych języków: COBOL, C, C++, C# oraz praktyczna znajomość SQL i relacyjnych baz danych.

Umiejętności
Cobol
C++
MS SQL
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 14 dni
rozmowa wstępna (HR)
rozmowa techniczna (Kierownik Zespołu)

Warszawa 250-300
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • Oracle

Poznaj nas

Aneta
Specjalista ds. rekrutacji IT