Młodszy Programista Cobol

Cobol

Asseco Poland S.A.
Junior
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa
Praca zdalna
50%

Zostań programistą, który rozwija system informatyczny w największym polskim banku.

Nie wymagamy ani doświadczenia, ani znajomości COBOLa – uczymy tego języka od podstaw!

Jeśli jednak znasz już tajniki COBOLa dołącz do nas i rozwijaj się!

* Miejsce pracy WARSZAWA, ul. Chmielna 89 (obecnie w 100% zdalnie)

* Elastyczne godziny pracy.

Twoje zadania

  • Praca w zespole programistów odpowiedzialnych za realizację projektu Centralnego Systemu Bankowego (on-line i batch) na platformie Mainframe
  • Przygotowywanie i realizacja testów
  • Uczestniczenie w pracach analitycznych i projektowych
  • Opracowywanie dokumentacji

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne (ew. dyspozycyjność do podjęcia pełnoetatowego zatrudnienia w trakcie studiów)
  • Umiejętność programowania w C lub C++ lub C# lub Java
  • Chęć aby zgłębić tajniki wykorzystywanego w największych projektach informatycznych dla sektora finansowego języka COBOL
  • Gotowość do nauki programowania od podstaw w języku Cobol
  • Znajomość narzędzi Microsoft Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • Znajomość COBOL, JCL
  • Znajomość technologii Mainframe (DB2, CICS)
  • Znajomość zagadnień z obszaru bankowości

Umiejętności
MS SQL
Windows
Unix
C++
Cobol
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Podział czasu pracy
Samorozwój
30%
Bug fixing
20%
Nowe funkcje
20%
Wsparcie klienta
10%
Spotkania
10%
Dokumentacja
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Inne
  • Imprezy integracyjne

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#