Java Developer – automotive sector

Sii Polska
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
aleja Grunwaldzka 472e, Gdańsk al. Niepodległości 69, Warszawa Na Ostatnim Groszu 3, Wrocław Księdza Józefa Tischnera 8, Kraków Królowej Jadwigi 43, Poznań Dr. Stefana Kopcińskiego 79, Łódź Tadeusza Szeligowskiego 6b, Lublin aleja Tadeusza Rejtana 20, Rzeszów Pl. Kościeleckich 3, Bydgoszcz Józefa Marjańskiego 3, Białystok Remote
Praca zdalna
100%

Dołącz do Centrum Kompetencyjnego Embedded i zmieniaj świat w dziedzinie elektro mobilności oraz infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych. Zespół projektowy rozwija oprogramowanie do szybkich ładowarek stacjonarnych samochodów elektrycznych w technologii Java (na systemy z rodziny Linux). Projekt jest prowadzony zgodnie ze standardem OCPP 1.6 (Open Charge Point Protocol). Dzięki zastosowaniu zaawansowanych algorytmów w systemie możliwe jest efektywne zarządzanie wykorzystaniem energii.

Twoje zadania

  • Projektowanie i rozwój aplikacji wbudowanych
  • Zapewnienie integralności i komunikacji pomiędzy różnymi systemami
  • Praca z rozwiązaniami takimi jak: 3G, Ethernet, cloud solution, programowanie wielowątkowe, mechanizmy autoryzacji, RFID, touchscreen
  • Zapewnienie wysokiej jakości kodu i przestrzeganie dobrych praktyk, w tym pisanie testów jednostkowych
  • Praca w metodologii AGILE (GIT, Gerrit)
  • Praca w międzynarodowym środowisku (współpraca 3 zespołów w różnych lokalizacjach)

  • 4 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji w języku Java 1.8
  • Wykształcenie wyższe techniczne (Informatyka, Elektronika lub kierunki pokrewne)
  • Doświadczenie w pracy z systemami z rodziny Linux
  • Mile widziana znajomość C++ (wymiana danych i synchronizacja między aplikacjami napisanymi w Java oraz C++)
  • Mile widziana znajomość podstaw elektroniki (czytanie schematów)
  • Umiejętność wykorzystania własnych i oferowanych przez rynek doświadczeń technologicznych w celu projektowania aplikacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • Doświadczenie w pracy w SCRUM/Kanban
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Zaangażowanie i inicjatywa

Umiejętności
Java
Linux
Git
Zarządzanie projektami
Możliwość zmiany projektu
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Osobista szafka
System operacyjny
Środowisko pracy
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
7 - 18
Godziny pracy biura
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Owoce
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

Proces rekrutacji

- 14 dni
Rozmowa rekrutacyjna
Sprawdzenie techniczne
Spotkanie z klientem
Decyzja

Sii Polska

Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Lublin, Katowice, Rzeszów, Częstochowa, Piła, Bydgoszcz, Białystok, Gliwice 5000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • C