Python Developer

PKO BP Finat
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa
Praca zdalna
60%

Migracja bazy Oracle na rozwiązania chmurowe oraz rozwój aplikacji bankowości elektronicznej.

Twoje zadania

  • Analiza procesów, projektowanie, tworzenie i rozbudowa aplikacji w ramach bankowości elektronicznej.
  • Analiza, projektowanie, implementacja, testowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań w ramach realizowanych projektów.
  • Tworzenie nowych oraz rozwój już istniejących aplikacji.
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji projektowej.

Kogo szukamy?

Poszukiwane kompetencje:

  • Wykształcenia wyższego informatycznego.
  • Minimum 2-3 letniego doświadczenia w tworzeniu oprogramowania.
  • Znajomości technologii i rozwiązań chmurowych (MS Azure, GCP).
  • Znajomości języków programowania: Python, Java.
  • Znajomości zagadnień konteneryzacji aplikacji (Docker) oraz platformy do orkiestracji Openshift, Kubernetes lub innych.
  • Doświadczenia w budowie rozwiązań opartych o mikroserwisy oraz biblioteki ORM.
  • Znajomości środowiska Linux/Windows.
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym.

Mile widziane:

  • Znajomość baz danych, w szczególności PostgreSQL, Spanner, Cosmos DB, Oracle.
  • Umiejętność pisania skryptów: bash, batch.
  • Znajomość zagadnień administracyjnych i tuningu bazy danych.
  • Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją zapytań SQL oraz wydajnością przetwarzania danych.

Umiejętności
Python
Azure lub GCP
Oracle
PostgreSQL
Linux lub Windows
Docker
Praca z kodem
Code review
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
60%
Wsparcie klienta
10%
Spotkania
10%
Bug fixing
10%
Dokumentacja
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 14 dni
Rozmowa HR
Rozmowa techniczna

Warszawa 250-300
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • Oracle