Frontend React Developer

T-Mobile Polska S. A.
Rekrutacja online
B2B
Warszawa Remote
Praca zdalna
100%

Jeżeli myślisz, że T-Mobile jest tylko firmą telco - to się mylisz. Jak każda nowoczesna firma, mocno stawiamy na oprogramowanie i rozwój. A co z innowacjami? Digital Experience Tribe to świetne miejsce do tworzenia innowacyjnych i przełomowych produktów!

Dołączysz do zespołu tworzącego nową platformę obsługową dla klientów indywidualnych.

Pracujemy z najnowszymi technologiami, które mają realny wpływ na środowisko, w którym pracujemy.

Twoje zadania

  • Rozwój wysoko skalowalnego oprogramowania
  • Bieżąca optymalizacja kodu i struktury aplikacji
  • Weryfikacja dostarczonych rozwiązań poprzez przeprowadzanie testów A/B
  • Ścisła współpraca z backend deweloperami w celu dostarczania zoptymalizowanych rozwiązań
  • Bieżąca współpraca z projektantami oraz właścicielem produktu w celu budowania najlepszych doświadczeń użytkownika
  • Współpraca z Chapter Lead w wymiarze utrzymania standardów i najlepszych praktyk

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako programista JavaScript oraz TypeScript
  • Bardzo dobra znajomość React z uwzględnieniem aspektów wydajnościowych
  • Komercyjna wiedza o GraphQL/Apollo oraz REST
  • Wiedza o protokole HTTP
  • Umiejętność budowania interfejsów w oparciu o design system
  • Praktyczna wiedza o monitorowaniu jakości dostarczanego rozwiązania
  • Doświadczenie w budowaniu wydajnych i użytecznych interfejsów użytkownika
  • Umiejętność współpracy w metodologii Agile
  • Chęć zdobycia doświadczenia w warstwie Backend lub DevOps

Umiejętności
React
GraphQL lub Apollo
REST
HTTP
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile, SCRUM
Software do zarządania projektami
JIRA
Możliwość zmiany projektu
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Open space
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci

Warszawa 4500
Technologie i umiejętności
  • Linux
  • Java
  • J2EE