Frontend Developer

Amusys Production Sp. z o.o.
Mid
8 000 - 15 000
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Remote
Praca zdalna
100%

Wytwarzane przez nas oprogramowanie cechuje innowacyjność oraz niezawodność, dlatego zależy nam na współpracy z doświadczonymi i odpowiedzialnymi osobami, posiadającymi praktyczne umiejętności wytwarzania oprogramowania.

Twoje zadania

  • Tworzenie spójnych, responsywnych oraz poprawnie uruchamialnych layoutów opartych o style CSS.
  • Rozwijanie, utrzymanie i testowanie nowoczesnych aplikacji webowych.
  • Aktywne współuczestniczenie w doborze rozwiązań technologicznych.

Kogo szukamy?

Od kandydata na stanowisko Frontend Developer oczekujemy:

  • umiejętności projektowania i wytwarzania front-endu aplikacji webowych od podstaw - minimum 2-3 lata praktycznego doświadczenia
  • znajomości i umiejętności korzystania z technologii / narzędzi: JavaScript, CSS, Bootstrap, vue.js, TypeScript, HTML5
  • umiejętności tworzenia spójnych, responsywnych oraz poprawnie uruchamialnych w różnych przeglądarkach, systemach operacyjnych oraz platformach layoutów opartych o style CSS
  • doświadczenia w rozwijaniu, utrzymaniu i testowaniu nowoczesnych aplikacji webowych
  • aktywnego współuczestniczenia w doborze rozwiązań technologicznych
  • efektywnej współpracy z pozostałymi członkami zespołu projektowego
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • dokładności, zaradności oraz ukierunkowania na realizacje wyznaczonych celów

Umiejętności
JavaScript
CSS
Bootstrap
Vue.js
TypeScript
HTML5
D3.js
AngularJS
ES6
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów