Java Developer

PKO BP Finat
Senior
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa Łódź
Praca zdalna
70%

Osoba na stanowisku Java Developera będzie brała udział w projektach realizowanych dla branży finansowej. Jednym z projektów jest tworzenie aplikacji klasy CRM, migracja aplikacji do chmury Google, tworzenie nowej, która będzie rozwijana z myślą o uruchomieniu w chmurze;  kolejny dotyczy programowania back-endu dla aplikacji mobilnych.

Twoje zadania

Zakres obowiązków

  • prace projektowe i programistyczne w środowisku Java (Java 8, Java 11)
  • rozwój nowych aplikacji oraz modyfikacje istniejących
  • tworzenie testów (jednostkowych, systemowych oraz integracyjnych) dla tworzonego kodu
  • dokumentacja zaimplementowanych rozwiązań

Kogo szukamy?

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • posiadasz 3-letnie komercyjne doświadczenie w Java
  • masz praktyczną znajomość technologii Spring/Spring Boot,
  • znasz JPA/Hibernate
  • wiesz jak korzystać z technik AJAX, JSON, REST oraz pracowałeś/aś z systemem kontroli wersji
  • posiadasz praktyczną znajomość i umiejętność stosowania wzorców projektowych
  • znasz technologie integracyjne (Web Services, WSDL, SOAP, XML Schema, JMS) będzie to Twój dodatkowy atut
  • znasz architekturę mikroserwisową
  • znasz  DevSevOps/CI/CD
  • znasz  bazy danych Oracle
  • znasz narzędzia, bazy danych, kolejki dostępne na Google Cloud Platform - mile widziane
Umiejętności
Java
Spring
Spring Boot
Hibernate
JPA
JMS
Oracle Database
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Warszawa 250-300
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • Oracle