Administrator Systemów Informatycznych

Usługi chmurowe Microsoft

Asseco Poland S.A.
Senior
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Rzeszów

Poszukujemy osoby, która dołączyłaby do naszego wewnętrznego Działu IT zajmującego się dostarczaniem środowiska pracy w oparciu o rozwiązania chmurowe Microsoft Office 365 oraz lokalne systemy i usługi infrastruktury IT dla kilkudziesięciu lokalizacji na terenie całego kraju.

Twoje zadania

Czym będziesz się zajmować?

  • Rozwijanie zastosowania usług chmurowych Microsoft w obszarze infrastruktury IT
  • Realizacja projektów / wdrożeń informatycznych w obszarze infrastruktury i bezpieczeństwa IT
  • Merytoryczne wsparcie pionów w zakresie bezpieczeństwa wykorzystywanych rozwiązań IT

Kogo szukamy?

Co będzie Ci potrzebne, aby dobrze wykonywać swoje zadania?

  • Minimum 5 lat na samodzielnym stanowisku administratora
  • Znajomość środowisk hybrydowych Microsoft Office 365 (Exchange Online, Sharepoint, Teams)
  • Znajomość środowisk Azure AD i Azure Iaas
  • Znajomość środowisk Microsoft Windows oraz Linux
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa teleinformatycznego w szczególności Endpoint protection (serwerów i usług oraz komputerów użytkowników)
  • Znajomość zagadnień wykorzystania chmur publicznych
  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi monitorowania i analizy zdarzeń
  • Doświadczenie w automatyzowaniu zadań i wykorzystaniu narzędzi do zarządzania infrastrukturą informatyczną

Umiejętności
Exchange
SharePoint
Azure
Windows
Linux
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#