Full Stack Web Developer

BOC Information Technologies Consulting
Junior
5 000 - 7 000
pln
netto / miesiąc (B2B)
4 000 - 6 000
pln
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
ul. Pańska 96/59, Warszawa
Praca zdalna
70%
Płatny urlop
20-26 dni

Twoje zadania

Obecnie poszukujemy programistów - Full Stack Web Developer - na pełen etat do naszego warszawskiego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Rozwój oprogramowania i tworzenie nowych produktów dla naszych klientów
  • Dostosowywanie produktów do wymagań technicznych
  • Identyfikacja potencjału dalszych zmian w naszych rozwiązaniach
  • Automatyzacja procesu utrzymania jakości oprogramowania

Grupa BOC tworzy wysokiej jakości oprogramowanie ADONIS i ADOIT wykorzystywane przez klientów na całym świecie. Od ponad 20 lat nasze narzędzia informatyczne pomagają organizacjom z całego świata w Zarządzaniu Procesami Biznesowymi (BPM) oraz Zarządzaniu Architekturą Korporacyjną (EAM).

Dołącz do naszego doświadczonego zespołu! Poznaj najlepsze praktyki tworzenia oprogramowania dla różnych klientów i kultur biznesowych. 20 lat dynamicznego wzrostu! Rozwijaj się z nami!

Co oferujemy?

  • Doskonały start dla Twojego rozwoju osobistego w zmotywowanym, międzynarodowym środowisku pracy
  • Uczciwe wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę lub innej formy zatrudnienia
  • Najnowsze technologie internetowe i ciągły rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Dogodną lokalizację biura (ul. Pańska w Warszawie, 6 min. pieszo od stacji metra Rondo ONZ)
  • Niezależną pracę z dużą odpowiedzialnością
  • Miłą atmosferę pracy w młodym, innowacyjnym, komunikatywnym zespole
  • Wszyscy się szanujemy, daleko nam do korporacji

Zostań częścią Grupy BOC!

  • Dobre umiejętności programowania (preferowane Java oraz JavaScript)
  • Dobra organizacja i solidny styl pracy
  • Doświadczenie w stosowaniu technologii internetowych (HTML, CSS, XML)
  • Umiejętność logicznego myślenia
  • Znajomość środowiska Eclipse oraz Visual Studio Code
  • Dobra znajomość języka angielskiego (ustna i pisemna)
  • Mile widziana znajomość biblioteki ExtJs lub jQuery
  • Mile widziana znajomość paradygmatu REST
  • Podstawowa znajomość naszych darmowych wersji produktów (ADONIS NP:CE, ADOIT:trial) będzie dodatkowym atutem.

Umiejętności
Java
JavaScript
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
  • Akcje
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Lunche
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci
  • Imprezy integracyjne