CTO in AI / Data Science company

Algolytics
Senior
25 000 - 35 000
pln
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Przeskok 2, Warszawa
Praca zdalna
80%

Twoje zadania

  • Ścisły nadzór nad platformą technologiczną Algolytics oraz poszczególnymi jej komponentami
  • Tworzenie roadmapy rozwoju produktów i technologii
  • Analiza trendów na rynku
  • Kierowanie działem programistów / R&D
  • Współpraca z działem Data Science
  • Udział w konferencjach, szkoleniach, webinarach
  • Nadzór nad wdrożeniami dla kluczowych klientów (duże i znane globalne marki)
  • Przygotowywanie dedykowanych funkcjonalności, procedur oraz rozszerzeń funkcjonalnych platformy Algolytics
  • Rozwój produktów Algolytics w oparciu o wiedzę i doświadczenie wyniesione ze współpracy z partnerami i klientami

Algolytics jest firmą technologiczną, która stworzyła własną platformę PaaS / SaaS dla: Data Science, AI, FinTech, Location Intelligence, On-line Scoring, Robotic Process Automation, NLP. Naszymi klientami są firmy z sektorów: finansowego, telekomunikacyjnego, logistyki, e-commerce, z Polski oraz zagranicy. W związku z szybkim rozwojem i dużą liczbą zamówień poszukujemy dyrektora ds. technologii (CTO).

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • Minimum 10-letnie doświadczenie zawodowe
  • Ukończona wyższa uczelnia, preferowany kierunek studiów: informatyka, matematyka, metody ilościowe, ekonometria, statystyka
  • Wymagane doświadczenie w projektach w obszarze przetwarzania lub modelowania danych
  • Znajomość zagadnień z zakresu statystyki, Data Mining, Big Data
  • Znajomość rynku rozwiązań klasy ML/preditive analytics. Praktyczna znajomość, doświadczenie w pracy: SAS, IBM Modeller/SPSS, Statistica, Alteryx, KNIME, RapidMiner, H20 lub rozwiązań open source (R, Python)
  • Wiedza z obszaru cloud computing (znajomość platform chmurowych Azure, AWS, Google w szczególności w obszarze ML/AI)
  • Znajomość języków programowania Python, Java, znajomość języka zapytań SQL
  • Znajomość zagadnień technicznych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność, samodzielność, inicjatywa

Oferujemy:

  • Możliwość współtworzenia topowej technologii na rynku
  • Udział w zysku (opcje menedżerskie)
  • Pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi
  • Możliwość poznania unikatowego know-how
  • Dużą samodzielność i wpływ na strategię rozwoju firmy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Pracę w ambitnym, dynamicznym zespole
  • Imprezy integracyjne, biuro w samym centrum Warszawy

Umiejętności
Big Data
Python
Azure
AWS
Java
SQL
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile
Decyzje architektoniczne podejmuje
CTO, zespół
Technologię wybiera
CTO, zespół
Software do zarządania projektami
Jira
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Osobista szafka
Telefon służbowy
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
0 - 24
Godziny pracy biura
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
  • Akcje
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Przekąski
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

Zadanie
Rozmowa
Decyzja