Scrum Master

Agile

Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o.
Mid
10 000 - 13 000
pln
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa
Płatny urlop
26

Opis projektu

TWOJE ZADANIA:

  • Wpływ na proces wytwarzania oprogramowania w roli Scrum Mastera
  • Budowanie zespołów SCRUM’owych, dbanie o ich rozwój i satysfakcję
  • Facylitacja pracy w Scrum: backlog refinement, sprint planning, daily Scrum, review, retrospective
  • Wspieranie Product Ownerów oraz Zespołów Developerskich w procesach, operacjach oraz narzędziach pracy
  • Proaktywnne usuwanie przeszkód utrudniających pracę zespołu
  • Dbanie o skuteczne stosowanie praktyk Agile zgodnie z frameworkiem SCRUM
  • Aktywne budowanie standardów product ownershipu w organizacji
  • Czynny udział w zmianach na poziomie organizacji

Kogo szukamy?

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w procesach wytwarzania oprogramowania, w tym minimum 3 lata w roli SCRUM Mastera
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy z organizacją oraz członkami wyższego managementu
  • Wysokie zdolności interpersonalne: umiejętność efektywnej komunikacji, umiejętności negocjacyjne, umiejętność podejmowania inicjatywy
  • Umiejętność aktywnego rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobre zrozumienie tworzenia oprogramowania w modelu Scrum oraz doświadczenia w jego implementacji w zespołach biznesowych oraz programistycznych
  • Bardzo dobra znajomość JIRA

Umiejętności
JIRA
Agile
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy systemowe
Pentesty
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Open space
Pokoje
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Pracujemy razem z naszymi psiakami

Warszawa ~100
Technologie i umiejętności
  • Java
  • Spring Boot
  • SQL