Programista Java / Scala

Comarch
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Kraków

Twoje zadania

  • Uczestnictwo w procesie produkcji oprogramowania w ramach zespołu R&D
  • Stosowanie dobrych praktyk programowania: CleanCode, CodeReview
  • Tworzenie testów jednostkowych, komponentowych oraz end-to-end
  • Dokumentowanie swojej pracy
  • Współpraca z analitykami biznesowymi, specjalistami, testerami, devopsami we wszystkich etapach wytwarzania oprogramowania
  • Praca z technologiami oraz narzędziami: Akka, Akka Streams, Kafka, RabbitMQ, ElasticSearch, Kibana, Docker, Kubernetes, Gradle, Karaf, Apache Camel
  • Praca nad rozwiązaniami znajdującymi się w chmurze

Czy chcesz być częścią zespołu wpływającego na życie innych ludzi?

Jeżeli jesteś pasjonatem nowych technologii, chcesz rozwijać swoje kompetencje w dziedzinie telekomunikacji oraz lubisz pracę zespołową - ta oferta jest dla Ciebie. Operatorzy Telco mają coraz większy wpływ na życia przeciętnego człowieka, a my dostarczamy kluczowe dla nich rozwiązania systemy BSS (Business Support Systems). Dołącz do nas i spraw, aby te systemy były jeszcze lepsze. Pracuj w nowoczesnych technologiach, podnieś swoje kwalifikacje, zobacz z bliska jak wyglądają systemy dostarczane dla dużych operatorów Telco z całego świata i rozwijaj się razem z nami.

  • Absolwent studiów o profilu informatycznym lub kierunki pokrewne
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku młodszego programisty/programisty
  • Chęć rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności (rozumiemy że nie każdy wszystko potrafi od razu)
  • Umiejętność:

  1. analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  2. programowania w jednym z języków: Scala, Java
  3. pisania testów jednostkowych

  • Znajomość:

  1. środowiska programistycznego Intellij IDEA lub Eclipse
  2. systemu kontroli wersji GIT
  3. relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  4. obsługi systemów UNIX/Linux

  • Mile widziana znajomość: ElasticSearch, RabbitMQ, Apache Camel, Karaf, Akka, Akka Streams, Docker, Kubernetes, Gradle
  • Język angielski na komunikatywnym poziomie
  • Otwartość na wyzwania
  • Komunikatywność
Umiejętności
Scala lub Java
Eclipse
Git
SQL
Unix lub Linux
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Comarch

Kraków, Łódź, Białystok, Bielsko-Biała, Gliwice, Katowice, Lublin, Poznań, Rzeszów, Gdańsk, Wrocław, Częstochowa, Tarnów, Toruń, Warszawa, Włocławek, Opole, Płock, Kielce 6500
Technologie i umiejętności
  • Angular
  • JEE
  • HTML