Dla klienta, który od ponad 15 lat z powodzeniem realizuje wdrożenia systemów WMS, TMS, SCM, MES w średniej wielkości przedsiębiorstwach poszukujemy .NET Developera.

Firma adaptuje, wdraża i stale rozwija swoje systemy, a doświadczenie zdobywa z projektów realizowanych dla wiodących przedsiębiorstw działających w ponad 50 branżach. Rozwiązania naszego klienta zintegrowane są również z czołowymi systemami ERP.

Projekt dotyczy zaawansowanego i kompleksowy systemu klasy ERP/TMS + dla transportu własnego oraz do zarządzania podwykonawcami a także systemu do zarządzania logistyką usług.

Dobrze
.NETMS SQL
Początkujący
JavaScript

Główne obowiązki:

  • rozwój i tworzenie oprogramowania do zarządzania procesami logistycznymi w zakresie aplikacji webowej;
  • projektowanie, budowanie i utrzymywanie aplikacji, skupiając się na dobrej architekturze oprogramowania;
  • rozwój nowych funkcjonalności;
  • dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie;
  • integrowanie rozwiązań z istniejącymi systemami;
  • wsparcie wdrożonych aplikacji w zakresie analizy i poprawy zgłaszanych błędów;
  • współpraca i dzielenie się wiedzą z innymi członkami zespołu;

Wymagania:

  • min 2 letnie doświadczenie w samodzielnym tworzeniu oprogramowania w technologii .NET
  • doświadczenie z NET MVC, Blazor oraz .NET Core (.NET Core 3)
  • znajomość REST API oraz relacyjnych baz danych MSSQL
  • doświadczenie z JavaScript, jQuery, CSS
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);

 Klient oferuje:

  • pracę w formie stacjonarnej/hybrydowej w biurze w Warszawie
  • zatrudnienie w oparciu o B2B,
  • laptop i telefon służbowy,
  • core hours: 7:00 a 10:00,
  • budżet szkoleniowy 1500zł na kwartał,
  • pakiet medyczny i karta Multisport.

Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Kursy językowe
  • Premie
  • Szkolenia

Udogodnienia w biurze

  • Imprezy integracyjne
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce

Power Media

Warszawa
160

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.