Senior Frontend Developer

15.9k - 19.3k pln netto / mies. (B2B)
12k - 16k pln brutto / mies. (UoP)

j-labs sp. z o.o.
Senior
15 900 - 19 300
pln
netto / miesiąc (B2B)
12 000 - 16 000
pln
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Kraków
Praca zdalna
50%

Twoje zadania

Rozwijaj frontend portalu, służącego do komunikacji marketingowej z klientem. Portal pozwala na wysyłanie sms'ow, kupowanie numerów, tworzenie kampanii „short codes” i wiele innych. Pod względem technologicznym, system łączy kilka niezależnych aplikacji, wykorzystując architekturę Frontend Microservices (Micro Frontends).

  •     Zespół rozwija portal klienta, oferujący usługi telekomunikacyjne (SMS, Numbers, RCS, ChatBot’y), który składa się z wielu modularnych aplikacji frontendowych
  •     W projekcie tworzone są rozwiązania Single Page Application oraz Multi Page Application. pozwalające na zarządzanie wszystimi produktami klienta
  •     Aplikacja rozwijana jest zgodnie z metodyką Lean
  •     Twoim zadaniem będzie tworzenie warstwy frontendowej aplikacji (90 % pracy to tworzenie nowych funkcjonalności oraz testowanie, 10% pracy to utrzymanie oraz bug fixing)
  •     Pracując w projekcie będziesz miał wpływ na kształt architektury systemu
  •     Narzędzia analityczne, wykorzystywane w projekcie m.in. Hotjar, Google Analytics, pozwolą Ci zrozumieć w jaki sposób użytkownicy korzystają z aplikacji i w jaki sposób możesz ją usprawnić
  •     W Krakowie zlokalizowany jest zespół Frontend Developerów, który współpracuje z zespołem w Szwecji, złożonym z Product Ownera, UX Desinerów i Backend Developerów

Kogo szukamy?

Wymagane:

  •     Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu aplikacji frontendowych,
  •     Biegła znajomość JavaScript/HTML/CSS,
  •     Doświadczenie w pracy z React + React Hooks,
  •     znajomość GraphQL,
  •     Znajomość angielskiego na poziomie min. B2,

Mile widziane:

  •     znajomość Webpack,
  •     doświadczenie w pracy z CI/CD
Umiejętności
React 16.8
TypeScript
GraphQL

Jak pracujemy?

Zarządzanie projektami
Metodyka
Lean
Możliwość zmiany projektu
Skład zespołu projektowego
5
Programiści
0
Project Managerowie
0
Testerzy
Product Owner, UX Designer, Backend Developers
Praca z kodem
Git
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Baza wiedzy
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Elastyczne godziny pracy
Wyjazdy służbowe

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Kraków, Warszawa, Monachium 350
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JS
  • .NET