Jesteśmy polskim Bankiem – wspieramy swobodę działania w zakresie kreowania i wdrażania nowych rozwiązań. Jesteśmy w trakcie cyfrowej transformacji i szukamy osób, które zechcą współtworzyć kulturę i wyznaczać nową jakość pracy w Banku oraz współtworzyć najlepsze rozwiązania technologiczne.

Dobrze
.NET

ZADANIA:

  • projektowanie architektury rozwiązań zgodnie z przyjętą strategią i standardami technologicznymi,
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji architektury rozwiązań IT, mapowanie istniejących rozwiązań i przepływów,
  • wykonywanie analiz wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych tworzonego rozwiązania w warstwie aplikacji, baz danych i mechanizmów integracyjnych,
  • weryfikacja spójności i kompletności projektów rozwiązań systemowych (wykrywanie luk analitycznych),
  • współpraca na styku biznes – IT w celu zapewnienia zgodności rozwiązań z pryncypiami architektonicznymi oraz celami biznesowymi,
  • tworzenie dokumentacji projektu technicznego,
  • tworzenie artefaktów architektury aplikacyjnej,
  • przygotowywanie opinii i rekomendacji architektonicznych inicjatyw IT.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w projektowaniu rozwiązań IT
  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Architekta Rozwiązań IT
  • praktyczna wiedza w spisywaniu i dokumentowaniu wymagań biznesowych
  • doświadczenie w technologiach Microsoft (.NET, MSSQL, Azure) oraz JAVA
  • bardzo dobra znajomość zagadnień SOA, architektury opartej na mikroserwisach oraz technologii chmurowych (m.in. Azure)
  • doświadczenie w modelowaniu architektury IT z użyciem Enterprise Architect
  • umiejętność analizowania wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych projektowanych systemów i oprogramowania w warstwie aplikacji, baz danych i mechanizmów integracyjnych.
  • język angielski w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną,
  • umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • doświadczenie w sektorze finansowym (dodatkowy atut).

Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Premie

Udogodnienia w biurze

  • Parking dla rowerów
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

PKO BP Finat

250-300

PKO BP Finat  - Spółka z Grupy PKO BP, która świadczy kompleksowe usługi firmom z sektora finansowego – m.in.: usługi agenta transferowego, księgowości funduszy i spółek. Specjalizuje się również w outsourcingu kompetencyjnym specjalistów IT, zespołów projektowych oraz procesów informatycznych – dysponuje bazą 10 tysięcy ekspertów. Oferuje najwyższe standardy obsługi i wsparcia, opierając się na autorskich systemach informatycznych i korzystając z wieloletniego doświadczenia.