Jeżeli posiadasz doświadczenie w zarządzaniu rozproszonym zespołem, a także pracujesz nad rozwojem nowych funkcjonalności na poziomie back-endu w Javie 11+ oraz front-endu w Angularze 14+, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Zachęcamy do aplikowania na rolę Fullstack Team Leada.

💻Stack projektu: Java 11+, (Core Java, JDBC), Spring, JPA (Hibernate), Maven, Angular 14+, RedUX Pattern (NgRX), Nx Build, JavaScript, TypeScript, HTML, CSS, XML, JSON, REST, OpenAPI (Swagger), SQL, RDBMS, Jenkins, Sonar, architektura mikroserwisowa.

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie nad pracami rozwojowymi w zakresie wielu aplikacji po stronie backendowej oraz frontendowej,
  • Praca nad ekosystemem aplikacji - rozwój nowych, jak i praca nad kształtem aplikacji istniejących,
  • Przeprowadzanie code review,
  • Aktywne uczestnictwo i kierowanie zespołem,
  • Tworzenie spójnego środowiska zespołowego, dzięki któremu poszczególne osoby będą czuły się integralną częścią zespołów lokalnych i globalnych,
  • Zarządzanie interakcjami/komunikacją z osobami i zespołami z różnych lokalizacji,
  • Wspieranie rozwoju pracowników i zarządzaniem wydajnością, dostarczając wnikliwych informacji zwrotnych pracownikom.

  • Kontrakt B2B lub UoP – decyzję pozostawiamy Tobie,
  • Zespół pracujący w trybie hybrydowym w Warszawie - 1-2 razy w miesiącu spotkania w Warszawie, reszta zdalnie,
  • Prywatna opieka medyczna - korzystamy z Luxmed,
  • Dostęp do kafeterii MyBenefit, jako dofinansowanie do Multisporta 🏋️ lub punkty, które wymienisz na kupony zakupowe w Internecie,
  • Prime Academy: dostęp do platform szkoleniowych (m.in. Coursera) + możliwość finansowania Twojego rozwoju w toku naszej współpracy - dodatkowe szkolenia,
  • Prime Mobility: możliwości pracy przy projektach w ramach całej grupy Prime Group, której jesteśmy częścią – mamy ponad 20 naszych biur w Europie i na świecie (m.in. w Portugalii, Hiszpanii, Szwajcarii, we Włoszech i Brazylii),
  • Możliwość skorzystania z programu poleceń,
  • Ubezpieczenie grupowe na życie.

  • Min. 5 lat komercyjnego doświadczenia jako Fullstack Team Leader z Javą i Angularem,
  • Bardzo dobra znajomość: Java (CoreJava, JDBC), Spring, JPA (Hibernate),
  • Bardzo dobra znajomość: JavaScript, TypeScript, HTML, CSS, Angular 14+ (SPA),
  • Znajomość technologii SQL, RDBMS,
  • Zrozumienie programowania reaktywnego (RxJS),
  • Doświadczenie w pracy z OpenAPI (Swagger),
  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszonymi zespołami,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego min. B2.

Mile widziane

  • Doświadczenie z RedUX (NgRX) i zarządzanie sklepem,
  • Doświadczenie z Nx Build, Jenkins oraz Sonar,
  • Doświadczenie w pracy z rozwojem architektury mikroserwisowej.
Prime Engineering

Warszawa
2000+

Prime Engineering Poland jest częścią grupy Prime Group, europejskiej firmy specjalizującej się w projektach IT, Telecom, Marketingu Cyfrowym, Energii i Infrastruktury. Na rynku działamy od 14 lat, obecnie mamy 13 biur w Europie i ponad 2000 zadowolonych pracowników.

Klucz do naszego sukcesu leży w naszym podejściu "Innovation first. People before that". Odzwierciedla to nasz sposób myślenia. Wiemy, że bardziej niż kiedykolwiek firmy potrzebują innowacji i ludzi obok siebie. I odpowiadając na pytanie: tak, obecnie zatrudniamy :)

Dowiedz się więcej o Prime Group i naszych projektach na www.weareprimegroup.com

KATOWICE | LISBOA | PORTO | MADRID | PARIS | LYON | NANTES | LILLE | AIX-EN-PROVENCE | BORDEAUX | BASEL | GENÈVE | LONDON