Rozszerzamy nasz zespół, który zajmuje się wspieraniem projektów dla instytucji europejskiej, związanej z obszarem bezpieczeństwa. Jeśli szukasz innowacyjnego i stabilnego projektu, dającego możliwość rozwoju zawodowego, to zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

💻Stack projektu:

Java EE (EJB, JPA, Web Services, WebSockets, RESTful), JBoss, PostgreSQL, Maven, Git, JUnit, Jenkins, IntelliJ IDEA, Docker, Kubernetes, Azure Devops, MongoDB, HTML 5, CSS, JavaScript, JQuery lub Angular.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, rozwijanie i dostarczanie komponentów systemu (back-end), opartych o analizę funkcjonalnych i niefunkcjonalnych wymagań klienta,
  • Utrzymywanie części całego kodu,
  • Pisanie i aktualizowanie dokumentacji technicznej,
  • Optymalizacja oprogramowania pod kątem wydajności, bezpieczeństwa i jakości (back-end),

Administracja/konfiguracja oraz wdrażanie serwerów aplikacji Java EE (głównie JBoss, Apache) i wersji oprogramowania.

  • Kontrakt B2B lub UoP – decyzję pozostawiamy Tobie,
  • Zespół pracuje zdalnie, jednak raz na miesiąc pojawiają się wizyty w biurze w Warszawie,
  • Możesz także korzystać z naszych Prime’owych biur: w Katowicach naprzeciwko Silesii CC, w Warszawie przy Hali Koszyki oraz we Wrocławiu – na Wyspie Słodowej,
  • Prywatna opieka medyczna - korzystamy z Luxmed,
  • Dostęp do kafeterii MyBenefit, jako dofinansowanie do Multisporta 🏋️ lub punkty, które wymienisz na kupony zakupowe w Internecie,
  • Prime Academy: dostęp do platform szkoleniowych (m.in. Coursera) + możliwość finansowania Twojego rozwoju w toku naszej współpracy - dodatkowe szkolenia,
  • Prime Mobility: możliwości pracy przy projektach w ramach całej grupy Prime Group, której jesteśmy częścią – mamy ponad 20 naszych biur w Europie i na świecie (m.in. w Portugalii, Hiszpanii, Szwajcarii, we Włoszech i Brazylii),
  • Możliwość skorzystania z programu poleceń,
  • Ubezpieczenie grupowe na życie,
  • Last but not least – często organizujemy integracje, które na pewno zapamiętasz😊

  • Minimum 6 lat komercyjnego doświadczenia w programowaniu z wykorzystaniem technologii JAVA EE (EJB, JPA, Web Services, WebSockets, RESTful interfaces itp.),
  • Certyfikat Java Certified Programmer (minimum Java 8) lub równoważny,
  • Aktywne uczestnictwo w co najmniej 4 projektach jako back-end developer,
  • Zaawansowana wiedza z zakresu JBoss 7 EAP Application Server, RedHat Enterprise Linux, Apache Web server, PostgreSQL database i Jackrabbit,
  • Doświadczenie w pracy z Maven, Git, JUnit, Jenkins i IntelliJ IDEA,
  • Doświadczenie w pracy z Docker i Kubernetes,
  • Doświadczenie w pracy z Azure DevOps,
  • Doświadczenie w pracy w Scrum/Agile.

Mile widziane

  • Certyfikat bezpieczeństwa na poziomie EU-CONFIDENTIAL lub wyższym,
  • Doświadczenie z bazami danych typu NoSQL, takimi jak np. MongoDB,
  • Doświadczenie z HTML 5, CSS, JavaScript, JQuery lub Angular,
  • Doświadczenie w chmurze Azure.
Prime Engineering

Warszawa
2000+

Prime Engineering Poland jest częścią grupy Prime Group, europejskiej firmy specjalizującej się w projektach IT, Telecom, Marketingu Cyfrowym, Energii i Infrastruktury. Na rynku działamy od 14 lat, obecnie mamy 13 biur w Europie i ponad 2000 zadowolonych pracowników.

Klucz do naszego sukcesu leży w naszym podejściu "Innovation first. People before that". Odzwierciedla to nasz sposób myślenia. Wiemy, że bardziej niż kiedykolwiek firmy potrzebują innowacji i ludzi obok siebie. I odpowiadając na pytanie: tak, obecnie zatrudniamy :)

Dowiedz się więcej o Prime Group i naszych projektach na www.weareprimegroup.com

KATOWICE | LISBOA | PORTO | MADRID | PARIS | LYON | NANTES | LILLE | AIX-EN-PROVENCE | BORDEAUX | BASEL | GENÈVE | LONDON