Prime Engineering Poland jest częścią PRIME Group, spółki technologicznej działającej od ponad 17 lat na rynku europejskim. Mamy 20 oddziałów w 5 krajach w Europie, a od 2021 roku działamy także w Polsce mając swoje biura w Katowicach, Wrocławiu i Warszawie. Współpracujemy z najlepszymi polskimi i międzynarodowymi talentami, aby zapewnić innowacyjne rozwiązania IT dla naszych klientów z branż m.in. automotive, bankowości, e-commerce, fintech, sportowej i medycznej.

Kierujemy się zasadą: „Innovation first. People before that”. Odzwierciedla to nasz sposób myślenia. Technologia jest ważna, ale nie bardziej niż ludzie, którzy za nią stoją. Nasz zespół stale rośnie, a Ty możesz do niego dołączyć. Aktualnie poszukujemy:

IT SUPPORT

Dołączysz do zespołu zapewniającego wsparcie IT dla procesów produkcji dużej fabryki z sektora automotive. Infrastruktura składa się z systemów z różnych obszarów - jest tutaj cała mnogość technologii, które możesz poznać zwiększając swoje doświadczenie już na starcie :)

Jeśli interesuje Cię kariera w supporcie IT, ale oprócz wiedzy nie posiadasz jeszcze mocnego doświadczenia - zaaplikuj, to pierwszy krok, aby to doświadczenie uzyskać!

Twoje zadania:

  • Administracja infrastrukturą IT,
  • Zarządzanie siecią komputerową,
  • Serwisowanie sprzętu komputerowego, drukarek i telefonów,
  • Wsparcie techniczne dla użytkowników końcowych,
  • Instalacja oprogramowania I nadawanie uprawnień dostępu,
  • Obsługa zdarzeń i incydentów IT,
  • Utrzymywanie aktualnej bazy wiedzy, sprzętów i konfiguracji,
  • Zakupy IT i współpraca z dostawcami,
  • Informowanie przełożonego o stanie zadań i potrzebach,
  • Praca z dokumentacją.

  • Stałą współpracę w oparciu o B2B lub Umowę o Pracę,
  • Pracę o stałych porach, w godzinach 8-16,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dostęp do systemu kafeteryjnego,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Dostęp do szkoleń organizowanych w ramach Prime Academy (szkolenia techniczne i umiejętności miękkie),
  • Możliwość pracy przy projektach realizowanych przez Prime Group w całej Europie, lub w jednym z naszych 20 biur (m.in. w Lizbonie, Paryżu lub Genewie).

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty IT
  • Wiedza z zakresu infrastruktury IT: systemy, sprzęty, sieci LAN i WAN oraz TCP/IP, DNS, DHCP, VPN i RDP,
  • Podstawowe umiejętności techniczne z zakresu instalacji oprogramowania i konfiguracji sprzętu,
  • Doświadczenie w korzystaniu z systemu zgłoszeń do monitorowania incydentów i zadań,
  • Umiejętność wsparcia przy biurku i awarii/naprawy komputerów, w tym podstawowej administracji systemem Windows,
  • Znajomość j. angielskiego i j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

Prime Engineering Poland jest częścią grupy Prime Group, europejskiej firmy specjalizującej się w projektach IT, Telecom, Marketingu Cyfrowym, Energii i Infrastruktury. Na rynku działamy od 14 lat, obecnie mamy 13 biur w Europie i ponad 2000 zadowolonych pracowników.

Klucz do naszego sukcesu leży w naszym podejściu "Innovation first. People before that". Odzwierciedla to nasz sposób myślenia. Wiemy, że bardziej niż kiedykolwiek firmy potrzebują innowacji i ludzi obok siebie. I odpowiadając na pytanie: tak, obecnie zatrudniamy :)

Dowiedz się więcej o Prime Group i naszych projektach na www.weareprimegroup.com

KATOWICE | LISBOA | PORTO | MADRID | PARIS | LYON | NANTES | LILLE | AIX-EN-PROVENCE | BORDEAUX | BASEL | GENÈVE | LONDON