Szukamy Architekta ServiceNow, który dołączy do zespołu zajmującego się rozwojem systemów klasy Enterprise. Jeżeli chcesz wspólnie z nami projektować innowacyjne systemy oraz architekturę platformy ServiceNow, gorąco zachęcamy do aplikowania.

💻Stack projektu: ServiceNow, JavaScript, HTML, CSS.

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie możliwie najwyższego poziomu wykorzystania platformy ServiceNow
  • Procesowanie projektowania i architektura platformy
  • Wsparcie zespołów developerskich
  • Przeprowadzanie ewaluacji proponowanych rozwiązań technicznych w celu minimalizacji długu technologicznego
  • Definiowanie standardów oraz procesów związanych z rozwojem oprogramowania/platformy
  • Zapewnienie bezpieczeństwa, skalowalności i łatwości utrzymania platformy ServiceNow

  • Kontrakt B2B lub UoP – decyzję pozostawiamy Tobie
  • Zespół pracujący hybrydowo z Katowic
  • Prywatna opieka medyczna - korzystamy z Luxmed
  • Dostęp do kafeterii MyBenefit, jako dofinansowanie do Multisporta 🏋️ lub punkty, które wymienisz na kupony zakupowe w Internecie
  • Prime Academy: dostęp do platform szkoleniowych (m.in. Coursera) + możliwość finansowania Twojego rozwoju w toku naszej współpracy - dodatkowe szkolenia
  • Prime Mobility: możliwości pracy przy projektach w ramach całej grupy Prime Group, której jesteśmy częścią – mamy ponad 20 naszych biur w Europie i na świecie (m.in. w Portugalii, Hiszpanii, Szwajcarii, we Włoszech i Brazylii)
  • Możliwość skorzystania z programu poleceń
  • Ubezpieczenie grupowe na życie

  • Min. 5-letnie doświadczenie w rozwoju i architekturze ServiceNow
  • Doświadczenie we wdrożeniach złożonych rozwiązań ServiceNow, w tym niestandardowe aplikacje i integracje
  • Certyfikaty ServiceNow Certified Application Developer (CAD) i Certified Implementation Specialist (CIS)
  • Znajomość JavaScript, HTML, CSS oraz innych języków skryptowych ServiceNow
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - B2/C1
Prime Engineering

Warszawa
2000+

Prime Engineering Poland jest częścią grupy Prime Group, europejskiej firmy specjalizującej się w projektach IT, Telecom, Marketingu Cyfrowym, Energii i Infrastruktury. Na rynku działamy od 14 lat, obecnie mamy 13 biur w Europie i ponad 2000 zadowolonych pracowników.

Klucz do naszego sukcesu leży w naszym podejściu "Innovation first. People before that". Odzwierciedla to nasz sposób myślenia. Wiemy, że bardziej niż kiedykolwiek firmy potrzebują innowacji i ludzi obok siebie. I odpowiadając na pytanie: tak, obecnie zatrudniamy :)

Dowiedz się więcej o Prime Group i naszych projektach na www.weareprimegroup.com

KATOWICE | LISBOA | PORTO | MADRID | PARIS | LYON | NANTES | LILLE | AIX-EN-PROVENCE | BORDEAUX | BASEL | GENÈVE | LONDON