Osoba na tym stanowisku  będzie odpowiedzialna za skuteczne wdrażanie i zarządzanie procesami IT w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji.

Poszukujemy pracownika, który będzie miała wpływ na sposób funkcjonowania i organizację pracy zespołów pracujących nad ambitnymi zadaniami w oparciu o nowoczesne technologie i najlepsze praktyki.

Twoje zadania:

  • Projektowanie, wdrażanie oraz doskonalenie procesów IT (m.in. IT assests&configuration mgt, Service Level Mgt, change mgt, knowledge mgt)
  • Definiowanie, aktualizowanie oraz raportowanie kluczowych wskaźniki dotyczące efektywności procesów IT
  • Wsparcie zespołów w trakcie audytów w obszarze IT oraz realizacji zleceń audytowych
  • Współpraca z innymi zespołami w celu skutecznej implementacji modeli wsparcia dla systemów IT
  • Koordynacja procesu aktualizacji dokumentacji procesowej m.in. po kątem zgodności z wymogami regulacyjnymi
  • Budowanie relacji z uczestnikami procesów IT, delegowanie zadania oraz zarządza priorytetami.
  • Dbałość o wysoką jakość komunikacji z interesariuszami
  • Rozpowszechnianie podejścia procesowego w organizacji

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • Benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • Atrakcyjny program poleceń pracowniczych
  • Obecność trenera wewnętrznego
  • Komfortowe biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji
  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesów IT Service Management (Incident Mgt, Problem Mgt, Change Mgt, Configuration Mgt, IT Asset Mgt, Service Level Mgt)
  • Znajomość obsługi narzędzi/platform, takich jak  JIRA, Confluence lub podobnych
  • Znajomość najlepszych praktyk ITIL i zarządzania procesami,
  • Umiejętność zarządzania czasem i priorytetami.
  • Umiejętność przekazywania wiedzy i budowania relacji z osobami zaangażowanymi w zmianę
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Bardzo dobra umiejętność analitycznego myślenia oraz organizacji pracy
  • Dodatkowym atutem będzie certyfikat ITIL

Gemini Polska

Gdańsk
3500

W naszej organizacji kładziemy duży nacisk na kompetencje w obszarze cloud, headless commerce, data analytics, automatyzację testów i wdrożeń oraz zwinne metodyki projektowe. Jako członek naszego zespołu będziesz miał możliwość współdecydowania o funkcjonalnościach i architekturze systemów, organizacji pracy oraz realizacji innowacyjnych Proof of Concepts. Do naszych zespołów szukamy przede wszystkim ludzi z ciekawą osobowością, lubiących wyzwania i stawiających na rozwój, bo wierzymy, że #GeminiToMY!