Gemini Polska

Gdańsk
3500

Firma

#GeminitoMY – tak możemy o sobie powiedzieć. Jako #LudzieGemini, tworzymy całą markę. Nasza pierwsza apteka została otwarta w 1990 roku w Wejherowie, co oznacza, że opiekę nad Pacjentem sprawujemy już od niemal 30lat! Obecnie pod marką Gemini działa blisko 200 aptek zlokalizowanych na terenie całego kraju i razem tworzymy kilkutysięczny zespół. Jasno określamy swoje cele i zadania, wzajemnie wspierając się w codziennej pracy. Innowacyjność, która nam przyświeca, pozwoliła stworzyć największą Aptekę Internetową w Polsce, dzięki której Pacjenci w całym kraju mają łatwy i szybki dostęp do produktów. Nie boimy się wyzwań oraz inwestowania w nowe technologie i adoptowanie ich. Posiadamy własną markę produktową SEMA, której definicją jest hasło SIŁA EKSPERTÓW – MARKA APTEKI. Nasi najlepsi Eksperci – Farmaceuci łączą swoją wiedzę i doświadczenie z zespołem biznesowym udowadniając tym samym, że #GeminitoMy!
Stale dbamy o wymianę doświadczeń oraz podnoszenie kompetencji naszych Pracowników. To co oferujemy każdemu, kto dołącza do #LudzieGemini, to przejrzysta ścieżka kariery, szeroki wachlarz benefitów oraz rozwój, na który bardzo stawiamy. Gemini Polska w roku 2020 otrzymało nagrodę
Digital Excellence Awards w kategorii Digital Customer Experience za ambitny program transformacji i nowy system e-commerce, dzięki któremu staliśmy się liderem wśród aptek internetowych. Oprócz tego, portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu wyróżnił Gemini Polska w XV edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2020.

W naszej organizacji kładziemy duży nacisk na kompetencje w obszarze cloud, headless commerce, data analytics, automatyzację testów i wdrożeń oraz zwinne metodyki projektowe. Jako członek naszego zespołu będziesz miał możliwość współdecydowania o funkcjonalnościach i architekturze systemów, organizacji pracy oraz realizacji innowacyjnych Proof of Concepts. Do naszych zespołów szukamy przede wszystkim ludzi z ciekawą osobowością, lubiących wyzwania i stawiających na rozwój, bo wierzymy, że #GeminiToMY!

Opinie o Gemini Polska (0)

Dodaj opinię

Stos technologiczny

SQLSISSPython