Neuroróżnorodność w miejscu pracy
26.07.20222 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Zaoszczędź czas, aplikując bez CV

Sprawdź, w jaki sposób możesz aplikować na nowe stanowiska bez konieczności korzystania z tradycyjnego CV.

Zaoszczędź czas, aplikując bez CV

Aplikowanie na nowe stanowiska pracy z użyciem CV nie jest zawsze jest optymalną metodą – trzeba zadbać o to, aby w dokumencie widniały aktualne informacje, i by odpowiadał im panującym aktualnie standardom. Dlatego postanowiliśmy uprościć i udoskonalić cały proces – za pośrednictwem Bulldogjob aplikować możesz bez użycia CV, lecz również dzięki profilowi, którego wypełnienie zajmuje chwilę.

Bulldog Guide 

Możliwość aplikowania z użyciem CV wymaga założenia profilu w Bulldog Guide – narzędziu pozwalającym między innymi uzyskiwać faktyczne dane o zarobkach na danych stanowiskach, generować indywidualne raporty dotyczące wysokości uposażenia i warunków pracy z uwzględnieniem takich czynników jak poznane przez kandydata technologie czy doświadczenie.


Aby rozpocząć korzystanie z Bulldog Guide’a, wystarczy więc uzupełnić wspomniany profil. Obok kwestii ściśle technicznych, jak znajomość poszczególnych języków programowania i frameworków i innych narzędzi deweloperskich – uzupełnić należy także informacje o lokalizacji, chęci do pracy zdalnej czy relokacji, a także preferowanych formach współpracy. W końcu uzupełniamy także oczekiwaną i minimalną kwotę, którą chcielibyśmy zarabiać.

Obok możliwości aplikowania z użyciem profilu bez konieczności wykorzystywania CV, Bulldog Guide oferuje także czerpane bezpośrednio z rynku dane dotyczące skali płac na wielu specjalizacjach, umożliwia dostęp do dalece spersonalizowanych ofert pracy wraz z możliwością ich zasubskrybowania oraz dostarcza kalkulator wynagrodzeń uwzględniający bieżące realia podatkowe.

Włącz Bulldog Guide

Aplikuj z użyciem profilu

Dostęp do możliwości aplikowania z użyciem profilu można uzyskać dwojako – zarówno z poziomu ofert pracy, jak i spersonalizowanej listy ofert dostępnej w Bulldog Guide, prowadzi do niej pozycja Job offers for you dostępna w menu bocznym Guide’a. Po przejęciu do interesującej nas oferty wystarczy kliknąć przycisk „Aplikuj”.


Wówczas uzyskamy możliwość wyboru – przełączenia się pomiędzy standardowym aplikowaniem z użyciem CV i właśnie za pomocą profilu. Po zmianie pozycji przełącznika nie musimy już nic uzupełniać, gdyż formularz zostaje automatycznie uzupełniony danymi wprowadzonymi wcześniej w profilu użytkownika w Bulldog Guide! Wystarczy więc zweryfikować, czy informacje są aktualne, wyrazić zgodę na przetwarzania danych i aplikować.


W ten sposób możliwe jest uproszczenie całego procesu, a jednocześnie oddanie w ręce użytkownika kontroli, nad tym, jakie dokładnie dane na temat swojej kandydatury chce przekazać rekruterowi. Wszystko to bez konieczności mozolnego, każdorazowego modyfikowania Curriculum Vitae. 


Sprawdź inne funkcje Bulldog Guide’a:

<p>Loading...</p>