5.04.20222 min
Bulldogjob

Bulldogjob

Dojdź do ładu z zarobkami. Wygeneruj swój raport

Dzięki Bulldog Guide możesz dowiedzieć się, jak na tle innych wypadają twoje zarobki, ile zarabia się w poszczególnych specjalizacjach oraz poznać skale faktycznych płac w IT.

Dojdź do ładu z zarobkami. Wygeneruj swój raport

Bulldog Guide to narzędzie pozwalające pracownikom IT na zdobycie kluczowych informacji o warunkach panujących w branży. Chcesz zweryfikować swoje oczekiwania finansowe, szukasz wskazówek dotyczących rozwoju kariery, a może po prostu chcesz sprawdzić, jak twoje zarobki plasują się na tle innych? Bulldog Guide odpowie na twoje pytania.

Bulldog Guide – kopalnia danych o zarobkach w IT

Dzięki Bulldog Guide każdy może mieć wgląd w najświeższe dane dotyczące rynku pracy IT w Polsce. Na Guide składa się kilka elementów. Pierwszym z nich jest sam profil użytkownika – dzięki formularzowi można uzupełnić dane, m.in. specjalizację, znane technologie, doświadczenie, by później na ich podstawie otrzymywać spersonalizowane informacje. 

Kolejnym komponent Bulldog Guide jest porównywarka zarobków. Po uzupełnieniu profilu otrzymamy w pełni spersonalizowane wyczerpujące dane dotyczące kwot na konkretnych stanowiskach, w konkretnych specjalizacjach, możliwe jest także filtrowanie wyników ze względu na doświadczenie, miejsce wykonywania pracy oraz wiele innych czynników. W rezultacie każdy może otrzymać indywidualny raport o zarobkach na swoim stanowisku.

Bulldog Guide – jak wygenerować indywidualny raport?

Aby wygenerować indywidualny raport w Bulldog Guide, wystarczy założyć konto i uzupełnić profil. W pionowym menu po lewej stronie należy wybrać pozycję Bulldog Guide, a następnie przycisk Get your Guide! Wówczas przeniesieni zostaniemy do formularza. Można w nim wskazać swoją specjalizację, doświadczenie czy znane technologie wraz z okresem komercyjnego doświadczenia w pracy z nimi. Druga część formularza nie dotyczy już ściśle IT, lecz warunków pracy. Użytkownik może wskazać miasto, w którym pracuje oraz określić, czy rozważa pracę zdalną lub relokację. Na tym etapie można też wskazać preferowany rodzaj umowy. 

Pozostaje nam już tylko określić zarobki – proszeni jesteśmy o podanie dwóch kwot. Pierwsza z nich to absolutne minimum, czyli kwota, poniżej której oferta przestaje być jakkolwiek interesująca. Druga natomiast to oczekiwana kwota. W obu przypadkach chodzi tu o zarobki netto. Teraz wystarczy zapisać dane i raport będzie gotowy!Raport podzielony jest trzy części. Pierwsza z nich to spersonalizowana skala płac – na bazie zebranych przez nas danych na temat faktycznych zarobków osób pracujących na określonych w profilu stanowiskach i z podobnym doświadczeniem. Podana jest mediana zarobków oraz wartości skrajne. Można się także przełączać pomiędzy typami umów.W kolejnych częściach indywidualnego raportu zapoznać można się z ogólną średnią zarobków w branży, a także skalę zarobków dla konkretnych specjalizacji: developerów, testerów, administratorów, DevOpsów, specjalistów Data Science i managerów. Wraz z możliwością rozróżnienia wyników ze względu na doświadczenie Bulldog Guide staje się świetnym narzędziem dla wszystkich, którzy chcą zorientować się, jak ich zarobki mają się do rynkowych realiów.

Sprawdź też: Włącz comiesięczny raport zarobków

<p>Loading...</p>