Bulldogjob
Bulldogjob

Włącz comiesięczny raport zarobków

Nowości w Bulldog Guide! Odtąd spersonalizowany raport zawierający najświeższe informacje o zarobkach w IT dostarczany może być co miesiąc mailem.
2.06.20222 min
Włącz comiesięczny raport zarobków

Bulldog Guide, czyli narzędzie umożliwiające zdobycie unikatowych informacji o rodzimym rynku pracy IT, jest aktywnie rozwijane i w ostatnim czasie pojawiło się w nim kilka nowych funkcji. 

Jedną z nich jest możliwość włączenia wysyłki comiesięcznego raportu o zarobkach, o którym więcej pisaliśmy tutaj. Pozwala on na uzyskanie wartościowych informacji o faktycznych zarobkach konkretnych pracowników IT wraz z uwzględnieniem wykorzystywanych przez nich technologii, ich doświadczenia oraz innych ważnych aspektów.

Włącz Bulldog Guide


Teraz raport o zarobkach wzbogacił się o zupełnie nową funkcję – możliwość dostarczania na twój adres mailowy spersonalizowanego comiesięcznego raportu, który pozwala na bieżąco śledzić zmiany zachodzące na rynku. 

Raport o zarobkach w Bulldog Guide

Aby uzyskać raport, należy w pierwszej kolejności wypełnić swój profil. Zaznaczamy tam odpowiednie stanowisko, poziom doświadczenia, a także wprowadzamy dwie główne technologie wraz z okresem doświadczenia pracy z nimi, a także technologie poboczne. 

W kolejnym etapie konieczne jest też wskazanie miasta, stosunku do pracy zdalnej i relokacji oraz preferowanej formy współpracy. Teraz pozostaje wprowadzić minimalne oczekiwane zarobki oraz pożądane zarobki i zapisać profil.


Voilà! Spersonalizowany raport zostanie wygenerowany, a dzięki nowej funkcji Bullog Guide’a jego aktualizowana i zawierająca najświeższe rynkowe dane wersja będzie dostarczana raz w miesiącu mailowo.

Struktura comiesięcznego raportu

No dobrze, ale co znajduje się w comiesięcznym raporcie? Przede wszystkim należy zaznaczyć, że zawarte w nim informacje dają wyjątkowy wgląd w zarobki w konkretnej specjalizacji określonej w profilu. Nie są to bowiem wyłącznie dane pochodzące z Badania Społeczności IT, ale także kwoty z ofert pracy. Nawet tych ofert, które nie ujawniają przyszłych zarobków kandydatom.

Z rozróżnieniem na formy zatrudnienia raport prezentuje więc faktyczną skalę zarobkową deklarowaną przez specjalistów możliwie jak najbardziej podobnych do określonego wcześniej w profilu kandydata. Kolejnym elementem są bieżące zarobki pochodzące z ofert, zaś ostatni elemente to propozycje ścieżek kariery. 


Propozycje te pokazują, jak kandydat o wprowadzonym profilu może zarabiać w przyszłości. Bardzo przydatne są tutaj wskazania różnych wariantów rozwoju, np. początkujący frontendowiec może dowiedzieć się nie tylko, ile będzie zarabiał na poziomie medium, trafią do niego także informacje o zarobkach Fullstack Developera, bo przecież tak właśnie może potoczyć się jego kariera.

Jak już wspomniano, Bulldog Guide w swojej nowej odsłonie znacznie zwiększył swoją funkcjonalność, jest narzędziem jeszcze bardziej precyzyjnym i jeszcze wygodniejszym. Kolejne nowości w drodze i w najbliższym czasie będziemy publikować kolejne informacje o nowych funkcjach.


Zobacz też:

<p>Loading...</p>