Warsztat #286 Python - jak dobrze zacząć

  • 27.07.2019
  • Kraków
  • dzień
  • 79 PLN
Typ szkolenia
Warsztat - Krótsze praktyczne ćwiczenia w większych grupach

Tryb szkolenia
  • W ciągu dnia

Adresaci szkolenia
  • Programista/Architekt

Opis szkolenia

Podsumowanie:

"Python - jak dobrze zacząć" to dedykowany warsztat dla ludzi, którzy chcieliby poznać ten fantastyczny język, jednocześnie od samego początku ucząc się dobrych praktyk i poprawnego zastosowania technologii. Python jest piękny, można w nim zrobić niemalże wszystko, a według niektórych statystyk to drugi najpopularniejszy język świata. Skrypty w pythonie mogą usprawnić codzienną pracę, ale również można go używać w bardzo dochodowym obecnie biznesie, jak data science, machine learning i deep learning. Warsztat jest tak przygotowany, abyś po nim mógł spokojnie samodzielnie kontynuować przygodę z pythonem.

Wymagania: Zainstalowany Pycharm lub VS code z dodatkiem do Pythona.

Podczas warsztatu zapewniamy dostęp do kawy, herbaty, wody. W porze obiadowej zapewniamy pizzę w wersji mięsnej lub wegetariańskiej.

Agenda: 1. Python - szybki wstęp. 1. Poprawna konfiguracja projektów pythona (virtualenv, virtualenvwrapper). 1. Narzędzia pomocne w pracy (Pycharm, VS code, Jupyter, shell). 1. Perfekcyjny moduł - jak piszą profesjonaliści. 1. PIPy, PEPy itd. 1. Tips&Tricks 1. Data science demo rozpalające pasje.

Dodatkowe informacje: Liczba miejsc ograniczona! Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany lokalizacji wydarzenia oraz jego odwołania w przypadku niezgłoszenia się minimalnej liczby uczestników.


Zapisz się na kurs
Organizator szkolenia - StacjaIT - skontaktuje się z tobą w celu dokończenia procesu rejestracji