Młodszy analityk biznesowo-systemowy

Asseco Poland S.A.
Junior
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa

Chcesz pracować przy jednym z największych systemów w kraju, gromadzącym dane kilkudziesięciu milionów ubezpieczonych? A może chcesz rozwijać system, który obejmuje kwestie najważniejsze dla ludzkiego życia – metody leczenia, wspieranie profilaktyki, monitorowanie programów lekowych? Jeśli tak, zaaplikuj i dołącz do naszego zespołu.

Czym będziesz się zajmować?

  • Pozyskiwaniem oraz analizą wymagań klienta w zakresie projektów dla Narodowego Funduszu Zdrowia
  • Spotkaniami z klientem
  • Definiowaniem wymagań funkcjonalnych
  • Tworzeniem i utrzymywaniem dokumentacji analitycznej
  • Współpracą z projektantami i deweloperami
  • Udziałem w testach funkcjonalnych

 Co będzie Ci potrzebne, aby wykonywać powierzone zadania:

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku Analityka
  • Podstawowa znajomość notacji UML
  • Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji analitycznej z wykorzystaniem UML
  • Znajomość narzędzi typu CASE (np. Enterprise Architect)

Mile widziane będą:

  • Doświadczenie w realizacji dużych systemów informatycznych dla sektora publicznego
  • Znajomość notacji BPMN
  • Znajomość podstaw programowania
  • Znajomość systemów informatycznych z zakresu medycyny

Umiejętności
UML
SQL

Jak pracujemy?

Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Pokoje
Elastyczne godziny pracy

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice 2400
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#