Twój zakres obowiązków

  • Implementacja funkcjonalności w systemach IT w technologiach: C#, .NET Core, JavaScript, React
  • Projektowanie architektury implementowanych rozwiązań oraz jej dokumentowanie.
  • Automatyzacja procesów wdrażania tworzonych rozwiązań (DevOps)
  • Pisanie testów automatycznych

Dobrze
C#

Nasze wymagania:

  • preferowane 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka C# i frameworka .NET Core oraz technologii warstwy frontend: React
  • znajomość dobrych praktyk programowania obiektowego (m.in. SOLID)
  • doświadczenie w pracy zespołowej w projektach realizowanych w metodykach zwinnych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dbałość o wysoką jakość wytwarzanego oprogramowania
  • zaangażowanie i samodzielność w realizacji powierzonych prac projektowych

Pakiety i dofinansowania

  • program well-being „z energią po zdrowie”
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • wsparcie lidera i mentoring
  • różnorodność technologii
  • szkolenia

Udogodnienia w biurze

  • elastyczne godziny pracy i praca zdalna
  • ubezpieczenie na życie
  • imprezy integracyjne

mBank

Warszawa
8000
Mamy unikalną kulturę organizacyjną, a wyróżniają nas ludzie! Tworzymy aplikacje webowe, mobilne i narzędzia technologiczne, z których skorzystało już ponad 5,5 mln naszych klientów. Cenimy poczucie stabilności i bezpieczeństwa, możliwości rozwoju oraz... swój czas –  w pracy i po pracy.
Zaczynając pracę u nas, w jednym z największych software house’ów w kraju masz szansę spotkać ponad 1000 osób, doświadczyć miliony linii kodu w nowoczesnej i przyjaznej organizacji.
Od 2015 pracujemy zwinnie. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach. Wiemy, że usprawnianie się to jest niekończący się proces.
Zgodnie z naszą nową strategią, w najbliższych latach skupimy się mocno na poniższych obszarach:
• Jakość & dostępność systemów
• Cloud-readiness
• Bezpieczeństwo
• Zaawansowana analityka biznesowa & sztuczna inteligencja
Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online.