Multiway Systems jest polską firmą założoną przez grupę pasjonatów. Przez ponad pięć lat naszej działalności zrealizowaliśmy wiele projektów dla naszych partnerów w Polsce i zagranicą. Nie jesteśmy typowym software housem bliżej nam do filozofii firmy rodzinnej. Stale rozwijamy nasze portfolio produktowe oraz poszerzamy zakres świadczonych usług.

Jeżeli jesteś osobą sumienną, ambitną, samodzielną i kreatywną, cenisz sobie pracę zespołową oraz szukasz pracy w dłuższym horyzoncie czasowym to jesteś idealnym kandydatem!

Obecnie szukamy programisty Vue.JS, który dołączy do naszego zespołu developerów odpowiedzialnego zarówno za rozwój naszych własnych produktów dedykowanych dla Klientów z sektora transportu publicznego jak i obsługę projektów międzynarodowych realizowanych z jednym z liderów w branży systemów poboru opłat.

Idealnie, jeśli masz doświadczenie w tworzeniu rozwiązań dedykowanych dla transportu publicznego lub rozwiązań smart city!

Podczas osobistego spotkania chcielibyśmy opowiedzieć Ci więcej o konkretnych wymaganiach oraz zaprezentować całość projektu. Czekamy na Twoje C.V.

Zapraszamy do Współpracy!

Dobrze
Vue.jsJavaScriptGit

 Główne zadania na stanowisku:

  • Tworzenie i rozwój frontendu w oparciu o technologię Vue.js
  • Aktywny udział w projektowaniu i wdrażaniu interfejsu aplikacji
  • Codzienna współpraca z innymi członkami zespołu i ich wsparcie
  • Udział w tworzeniu nowych rozwiązań dla klientów w Polsce i za granicą
  • Komunikacja i współpraca z międzynarodowym zespołem i partnerami (w języku angielskim)

 Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu stron internetowych i aplikacji webowych
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Praca w technologii Vue
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z RWD i SPA
  • Znajomość technologi REST
  • Doświadczenie w pracy z systemem wersjonowania GIT
  • Swobodne posługiwanie się językiem angielskim (kontakt z zagranicznym partnerami wymaga rozmów w tym języku)
  • Praca  w środowisku Linux i kontenerów Docker

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzia GitLab i używania oferowanych przez niego funkcjonalności CI/CD
  • Znajomość architektury mikroserwisów

MultiwaySystems

Łódź