Team Leader

Możliwość zmiany projektu

Future Processing
Mid
11 000 - 17 300
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
13 100 - 20 500
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Gliwice Remote
Praca zdalna
100%

Pracujemy w modelu hybrydowym i zatrudniamy osoby z całej Polski. Możesz pracować 100% zdalnie lub częściowo w biurze w Gliwicach. Wybór jest po Twojej stronie.

Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu FP na stanowisku Team Leadera.

Czemu warto postawić na nas? Naszą mocną stroną jest szacunek i transparentność wobec pracownika, szczera komunikacja i nastawienie na relacje oparte na zaufaniu. Wsparcie przełożonego, przemyślany proces wdrożenia, jasne ścieżki awansu i wynagradzania, wymiana wiedzy z innymi liderami, a także możliwości szkoleniowe dopasowane do codziennych wyzwań projektowych to tylko część naszej oferty. Liczymy, że w procesie rekrutacji dowiesz się o nas więcej.

Twoje zadania

  • Praca z zespołem - dbanie o realizację celu projektu, budowanie efektywnego zgranego zespołu.
  • Indywidualna praca z członkami zespołu -dbanie o rozwój, motywację i sprawiedliwą ocenę pracowników.
  • Praca z klientem - dbanie o jego zadowolenie z codziennej pracy zespołu.
  • Praca z organizacją - dbanie o przekazywanie strategii firmy do członków zespołu.
  • Praca nad sobą - dbanie o aktualność wiedzy o zarządzaniu oraz procesach zachodzących w firmie.

Kogo szukamy?

Stawiamy na:

  • dojrzałość, która pozwala pogodzić cele biznesowe klienta z potrzebami zespołu i FP,
  • partnerskie relacje i otwartą komunikację,
  • wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka,
  • ciągłą pracę nad sobą.

Oraz:

  • minimum 5 lat doświadczenia w branży IT, w tym 2 lata w roli liderskiej/kierowniczej,
  • wiedzę i umiejętności z zakresu metodyk zwinnych, zarządzania zespołami i prowadzenia projektów IT,
  • bardzo dobre kompetencje komunikacyjne, negocjacyjne oraz zarządzania relacjami z klientami (wewnętrznymi i zewnętrznymi),
  • wysoką świadomość biznesową (bardzo dobrą znajomość branży IT, jej uwarunkowań i ich wpływu na firmę),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Środowisko pracy
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Wyjazdy służbowe
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Akcje
  • Premie
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Pieniądze na koszty przeprowadzki
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Gliwice 900
Technologie i umiejętności
  • .NET
  • Android
  • ASP.NET
  • Azure
  • C#
  • C++
  • iOS
  • JAVA
  • JavaScript
  • Node.js