Analityk Biznesowy z j. niemieckim

Power Media
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Wrocław Poznań
Praca zdalna
20%

Dla naszego Klienta , międzynarodowego software house, który realizuje projekty na potrzeby własne i potrzeby klientów, poszukujemy osoby na stanowisko Analityk Biznesowy z j. niemieckim.

W zamian otrzymasz od nas:

  • szkolenia zawodowe i językowe
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit
  • elastyczny czas pracy
  • wsparcie w relokacji
  • bezpłatne miejsca parkingowe oraz zamykane boksy rowerowe
  • dostęp online do ponad 2000 audiobooków i podcastów
  • umowę o pracę na czas nieokreślony

Twoje zadania

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • tworzenie nowych oraz za rozwój istniejących aplikacji biznesowych -liderów branży motoryzacyjnej, logistycznej, bankowej i wielu innych
  • zbieranie i opisywanie funkcjonalnych wymagań klienta
  • definiowanie wizji i koncepcji przyszłego systemu oraz ich dokumentowanie
  • uzgadnianie propozycji z przedstawicielami klienta i dopasowywanie do jego potrzeb

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu systemów informatycznych
  • ukończone studia magisterskie lub inżynierskie
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
Środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
  • Pieniądze na koszty przeprowadzki
  • Wskazówki adaptacyjne
Inne
  • Imprezy integracyjne

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript
  • Python
  • C++
  • PHP
  • CSS
  • HTML
  • C#
  • RoR