Architekt Cloud i Infrastruktury IT

Bank Millennium
Senior
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa
Praca zdalna
50%

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez formularz aplikacyjny Banku Millennium wpisując numer referencyjny: BULL/DIN/Architekt.

Twoje zadania

  • Prowadzenie projektów infrastrukturalnych od etapu wizji, przygotowania architektury i wyceny, poprzez testy i wdrożenie produkcyjne oraz przekazanie do zespołów utrzymaniowych
  • Analiza i proponowanie nowych rozwiązań technologicznych, przygotowywanie testów proof of concept lub wdrożeń pilotażowych, opiniowanie rozwiązań
  • Zarządzanie portfelem projektów technologicznych w obszarze technologii chmurowych oraz infrastruktury IT, w tym proaktywne minimalizowanie ryzyk projektowych, raportowanie postępu, nadzór nad firmami wdrożeniowymi, koordynacja prac z zespołami wewnętrznymi
  • Ścisła współpraca z zespołem operacyjnym na etapie planowania i implementacji projektów IT
  • Zaawansowane wsparcie techniczne w zakresie prowadzonych przez siebie projektów
  • Koordynacja umów outsourcingowych IT na poziomie operacyjnym; opiniowanie i akceptacja wprowadzanych zmian na systemach produkcyjnych
  • Realizacja zaleceń audytowych dla infrastruktury IT
  • Dbanie o wysoki poziom usług oraz stabilność infrastruktury IT

  • Minimum 10 lat doświadczenia w administracji systemami IT, w tym min. 5 lat w roli architekta lub inżyniera systemowego i koordynatora projektów infrastrukturalnych
  • Znajomość rozwiązań High Availability oraz Fault Tolerance klasy Enterprise
  • Umiejętność automatyzacji zadań, pisania skryptów systemowych
  • Co najmniej podstawowa znajomość zasad licencjonowania oprogramowania Microsoft, VMware, baz danych itd., pozwalająca na tworzenie realistycznych budżetów projektowych
  • Swoboda w porozumiewaniu się językiem angielskim na potrzeby tworzenia dokumentacji technicznej/projektowej i komunikacji z zespołami angielskojęzycznymi (poziom B2/C1)
  • Duża odpowiedzialność, samodzielność, terminowość uraz umiejętność organizacji własnej pracy

Mile widziane:

  • Certyfikaty z obszaru zarządzania projektami oraz ITIL oraz ich rozumienie i umiejętność zastosowania tej wiedzy w praktyce
  • Doświadczenie we współpracy z firmami outsourcingowymi
  • Doświadczenie w pracy w instytucjach finansowych lub firmach z sektora podlegającego regulacjom

Umiejętności
Enterprise Architect
VMware
Narzędzia
Laptop
System operacyjny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Warszawa, Gdańsk, Wrocław 6.750
Technologie i umiejętności
  • javascript
  • ASP.NET
  • C#
  • .NET Core
  • Swift
  • Kotlin
  • Apache Kafka
  • Agile
  • Scrum
  • React.js