.NET Developer

KRUK S.A.
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Wołowska 8, Wrocław Remote
Praca zdalna
100%
Płatny urlop
28

KRUK to zespół z pasją, dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach oraz ambitnych projektach (również międzynarodowych).

W związku z intensywnym rozwojem IT w Grupie KRUK (jest nas już blisko 200 osób), poszukujemy doświadczonych Kandydatów.

Twoje zadania

O DZIALE:

  • pracujemy z klientem wewnętrznym
  • uczestniczymy w całym cyklu wytwarzania oprogramowania (od analizy wymagań aż do wdrożenia)
  • pracujemy w metodyce Scrum mocno wspierając samoorganizację zespołów scrumowych,
  • na co dzień współpracujemy z analitykiem biznesowym, testerem, product ownerem
  • prowadzimy loże specjalistów, w ramach których pracownicy mają możliwość wpływu na zmiany technologiczne, wdrażanie dobrych praktyk i standardów dla poszczególnych aspektów wytwarzania oprogramowania w dziale
  • cenimy zaangażowanie, dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem (praktykujemy Coding Dojo i Code Review)
  • mocno stawiamy na uczenie się nowych rzeczy i ciągłe rozwijanie umiejętności
  • pracujemy 100% zdalnie, okazjonalnie mogą być potrzebne wizyty w siedzibie we Wrocławiu

Kogo szukamy?

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość C# oraz .NET / .NET Core
  • dobra znajomość ASP.NET Core Web API, REST, GIT
  • znajomość OOP, Clean Code
  • podstawowa znajomość T-SQL i MS SQL Server
  • mile widziana znajomość: React, NHibernate / Entity Framework / Dapper, Messenging, RabbitMQ, wzorców projektowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

PRACUJEMY NA:

  • Visual Studio 2019 + Resharper
  • MS SQL Server 2017
  • GitLab, TeamCity, Octopus, SonarQube
  • Teams, Jira

Umiejętności
C#
.NET Core
MS SQL
React
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum, Agile
Decyzje architektoniczne podejmuje
Zespół/ Architekt
Technologię wybiera
Praca z kodem
GIT
Kontrola wersji
Code review
Statyczna analiza kodu
TDD
BDD
Metryki kodu
Baza wiedzy
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
6:00 - 19:00
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
60%
Samorozwój
10%
Wsparcie klienta
10%
Spotkania
10%
Dokumentacja
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 5 dni
I etap - test online- dla stanowiska Junior
Rozmowa z Hiring Managerem, Testerem + HR

KRUK S.A.

Wrocław, Szczawno-Zdrój, Piła 3046
Technologie i umiejętności
  • C#.
  • JavaScript
  • jQuery
  • nhibernate
  • microservices
  • .NET
  • Asp.NET MVC
  • RabbitMQ
  • JAVA
  • Entity Framework