Programista/Starszy Programista Full stack

Asseco Poland S.A.
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Rzeszów Remote
Praca zdalna
100%

Do naszej niemieckiej spółki z Grupy, Asseco Solutions AG, poszukujemy Programisty Full stack, który wraz z doświadczonym i pełnym pasji zespołem zajmie się rozwojem naszego systemu ERP ApPlus. Tworzony przez nas software dedykowany jest klientom z sektora produkcyjnego. Posiadamy wdrożenia już w ponad 55 krajach, co daje Ci okazję pracy w międzynarodowym środowisku w języku angielskim.

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na technologiczne aspekty projektu, wprowadzać swoje pomysły i dobre praktyki programistyczne, jeżeli interesuje Cię AI i chcesz zobaczyć jak sztuczna inteligencja prawdziwie usprawnia procesy biznesowe u klientów, zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i informacjami o produkcie APplus i zaaplikuj lub rekomenduj swoich znajomych!

Twoje zadania

Czym będziesz się zajmować?

  • Funkcjonalnym rozwojem naszego systemu ERP w Javie (funkcjonalności na serwerze aplikacyjnym) oraz C# (na serwerze webowym)
  • W niewielkim stopniu utrzymaniem i poprawianiem błędów
  • Współtworzeniem koncepcji aplikacji w ścisłej współpracy z Product Ownerami • Pracą z technologiami: Java EE, C# (.NET), SQL, HTML5, TypeScript, XML/XSD/XSL, JSON

Kogo szukamy?

  • Doświadczenie programistyczne na analogicznym stanowisku
  • Doświadczenie i bardzo dobra znajomość języka Java oraz C# (.Net)
  • Doświadczenie i dobra znajomość MS SQL
  • Umiejętność programowania w warstwie frontendowej jak i backendowej
  • Dzielenie się własnymi pomysłami i dążenie do ich realizacji; otwartość na naukę i ciągły rozwój
  • Doświadczenie w pracy w zespole rozproszonym w metodologii Agile
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w mowie i w piśmie (będziesz pracować w międzynarodowym zespole wykorzystując angielski w codziennej pracy) – warunek konieczny

Mile widziane:

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie wyższe na kierunku Informatyka lub pokrewne
  • Wiedza w zakresie realizacji kompleksowych rozwiązań w obszarze systemów ERP

Umiejętności
Java
C#
MS SQL
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#
  • C++
  • SQL
  • PHP
  • Angular
  • .NET
  • Mobile
  • Testing