Specjalista ds. Budżetowania i Dostawców IT

Bank Millennium
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Stanisława Żaryna 2A, Warszawa
Praca zdalna
50%

Osoby zainteresowane prosimy, aby aplikując wpisały następujący numer referencyjny: BULL/DAG/ZBD.

W ramach realizowanych przez Zespół zadań Pracownik będzie m.in.:

  • brał udział w pracach związanych z przygotowaniem, zarządzaniem, monitorowaniem i raportowaniem wykonania budżetu preliminarzy kosztowych oraz projektów inwestycyjnych IT,
  • inicjował nowe procesy zakupowe oraz wspierał klientów wewnętrznych w zakresie ich zapotrzebowania na oprogramowanie, sprzęt oraz usługi informatyczne,
  • współpracował z krajowymi i zagranicznymi dostawcami towarów i usług IT,
  • brał udział w zarządzaniu kontraktami IT,
  • uczestniczył w rozliczaniu kontraktów i zamówień.

Twoje zadania

  • Współpraca z krajowymi i zagranicznymi dostawcami sprzętu i usług IT
  • Udział w procesie wyboru dostawców
  • Planowanie i realizacja procesu zarządzania umowami z dostawcami IT
  • Przygotowanie zapisów umów, konsultacje z działem prawnym
  • Udział w przygotowywaniu, monitorowaniu i raportowaniu budżetu OPEX i CAPEX
  • Przygotowywanie raportów, wycen i analiz (cyklicznych i ad-hoc)
  • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi organami audytorskimi

Kogo szukamy?

  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • Doświadczenie w planowaniu i realizacji procesu zarządzania umowami z dostawcami IT
  • Doświadczenie w procesie wyboru dostawców
  • Umiejętność sporządzania, weryfikowania i analizowania zapisów w umowach
  • Wiedza na temat rynku produktów i usług IT
  • Bardzo dobra znajomość programów Excel i PowerPoint
  • Zdolności analityczne

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze prowadzenia analiz dotyczących produktów i usług IT (wyceny, analizy business case, porównywanie i analiza modeli licencyjnych oprogramowania, itp.)
  • Wiedza lub doświadczenie w zakresie usług telekomunikacyjnych
  • Znajomość zasad licencjonowania produktów Microsoft, Oracle, VMWare, RedHat
  • Znajomość MS Access i SQL
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej organizacji

Umiejętności
Excel
Narzędzia
Laptop
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Warszawa, Gdańsk, Wrocław 6.750
Technologie i umiejętności
  • javascript
  • ASP.NET
  • C#
  • .NET Core
  • Swift
  • Kotlin
  • Apache Kafka
  • Agile
  • Scrum
  • React.js