Programista Embedded C/C++

System Dozoru Elektronicznego

Enigma SOI
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Stargardzka 11B, Wrocław Działkowa 115a, Warszawa
Praca zdalna
60%

Chcesz, aby Twoja praca miała znaczenie? W Enigma SOI zapewniamy bezpieczeństwo Państwu, Instytucji, Obywatelowi w formie rozwiązań sprzętowych i aplikacyjnych. Dołącz do nas na stanowisku: Programista Embedded C/C++

O projekcie

Realizujemy System Dozoru Elektronicznego na rynku polskim i zagranicznym. Jest to rozwiązanie sprzętowe w postaci obrączki noszonej na nodze skazanego pozwalające na odbywanie kary pozbawienia wolności poza zakładem karnym.

Oferujemy:

  • Rozwój: jasno zdefiniowane cele stanowiska, praca przy autorskich produktach, code review, regularny feedback, możliwość udziału w kierunkowych szkoleniach, warsztatach branżowych, wsparcie doświadczonych osób,
  • Równowagę: stabilna forma zatrudnienia (umowa o pracę/B2B), praca w modelu hybrydowym - możliwość pracy z jednego z naszych biur: Wrocławiu ul. Stargardzka 11B lub Warszawie Działkowa 115A / hybrydowo, niekorporacyjna atmosfera, wydarzenia integracyjne, grupy sportowe,
  • Szacunek dla indywidualności; przyjazna atmosfera pracy, otwartość na pomysły i inicjatywy pracownicze,
  • Płaską strukturę w organizacji w stu procentach o kapitale polskim.

Twoje zadania

Zakres obowiązków:

  • Aktywny udział w rozwijaniu nowych produktów: opracowywanie koncepcji i architektury sprzętowo-programowej produktów, R&D wprowadzanych technologii, otwartość na proponowanie nowych rozwiązań i kreatywne podejście do problemów,
  • Implementacja opracowanych koncepcji i technologii,
  • Dodawanie nowych funkcjonalności w oprogramowaniu urządzeń,
  • Opracowywanie procedur testowych oraz testowanie rozwiązań sprzętowo-programowych,
  • Wsparcie zespołu Produkcji/Serwisu, np. w pracach związanych z testowaniem urządzeń i rozwiązywaniem skomplikowanych problemów w trakcie ich eksploatacji.

Kogo szukamy?

Profil:

  • Umiejętność programowania w języku C i/lub C++ poparta doświadczeniem zawodowym (ok. 2 lata) lub własnymi projektami,
  • Doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów, również w zakresie systemów czasu rzeczywistego,
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji,
  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatyka, elektronika lub telekomunikacja,
  • Umiejętność i chęć pracy w zespole,
  • Proaktywność - otwartość na wyszukiwanie i proponowanie rozwiązań,
  • Chęć do nauki i rozwoju,
  • Asertywność.

Mile widziane:

  • Umiejętność programowania systemowego Linux/Unix,
  • Znajomość języków skryptowych: Bash, Python,
  • Wiedza z zakresu elektroniki cyfrowej i analogowej.

Umiejętności
C
C++
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Enigma SOI

Warszawa, Wrocław 200 +
Technologie i umiejętności
  • Java
  • C++
  • .Net
  • Python
  • Embedded