Senior DevOps Engineer

Clurgo
Senior
19 200 - 25 600
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Warszawa Gdynia Remote
Praca zdalna
100%

Pracuj w międzynarodowym, innowacyjnym projekcie dotyczącym platformy Machine Learningowej, która ma na celu opracowywanie danych wykorzystywanych do optymalizacji działań biznesowych globalnych Klientów. Oferta dotyczy kluczowej roli dla rozwoju produktu: Senior DevOps Engineera. To co nas wyróżnia to startupowe środowisko oraz wysoki poziom zarządzania projektem i jakością kodu.

  • Technologie: multicloud – AWS (główny dostawca), Azure, GCP, Docker, Kubernetes, Linux, cloud watch, Sentry, Logzio, New Relic, Prometheus, Grafana, Athena, Terraform, Github, Jenkins, Python, ElastictStack (znajomość wszystkich technologii nie jest wymagana)
  • Wysokie pokrycie testowe projektu

Twoje zadania

Zadania:

  • Odpowiedzialność za środowisko produkcyjne firmy
  • Reagowanie i rozwiązywanie pojawiających się problemów z usługami, budowanie narzędzi oraz automatyzacja, aby proaktywnie zapobiegać kolejnym problemom
  • Zarządzanie dostępnością, opóźnieniami, skalowalnością i wydajnością naszych usług poprzez inżynierię niezawodności w oprogramowaniu, i systemach
  • Weryfikowanie i wpływanie na nowe, ewoluujące projekty, architekturę, standardy i metody dla naszej infrastruktury
  • Silne poczucie własności i odpowiedzialności za projekt, pasja do dzielenia się wiedzą, i sprzyjanie rozwoju innych członków zespołu

Kogo szukamy?

Oczekujemy:

  • Co najmniej 4 lat doświadczenia w pracy przy architekturze, budowie i administrowaniu dużymi i złożonymi systemami opartymi o Linux
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy przy budowaniu systemów i wspieraniu infrastruktury chmurowej SaaS najlepiej w środowisku startupowym
  • Dogłębnej wiedzy na temat ekosystemu Linux i orkiestracji kontenerów
  • Praktycznego doświadczenie z architekturą i usługami dostawców chmury (ASW, GCP, Azure)
  • Doświadczenia z narzędziami do obserwacji i najlepszymi praktykami (Grafana, Prometheus, Elastic stack, Tracing i APM)
  • Umiejętności efektywnej oceny, ewaluacji i wdrażania nowych narzędzi i technologii
  • Mocnych kompetencji miękkich związanych z pełnieniem kluczowej roli w zespole (nastawianie na współpracę, elastyczność, podejście “can do”, dzielenie się wiedzą)
  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego - poziom min. B2

Mile widziane:

  • Doświadczenie z narzędziami i przepływami CI/CD/GitOps (Jenkins, GitHub Actions)
  • Doświadczenie z infrastrukturą jako narzędziami i praktykami kodu
  • Doświadczenie z DevSecOps
  • Doświadczenie w programowaniu Pythona / Ops
  • Doświadczenie w operacji danych / operacji ML

Umiejętności
Linux
AWS
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Narzędzia
Laptop
Słuchawki
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Elastyczne godziny pracy
Podział czasu pracy
Wdrożenie systemu
60%
Projektowanie systemu
15%
Samorozwój
10%
Spotkania
10%
Utrzymanie systemu
5%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Książki
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Clurgo

Warszawa 90+
Technologie i umiejętności
  • Java
  • Spring
  • Hibernate
  • Docker
  • Kubernetes
  • PostgreSQL