Support Specjalista ds. Helpdesk

ENERIS CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH SP. Z O.O.
Mid
5 000 - 7 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
ul. Koszykowa 65, Warszawa
Płatny urlop
26

Administrowanie i wsparcie dla użytkowników przy obsłudze wybranych systemów biznesowych, w tym także w zakresie podstaw merytorycznego działania aplikacji.

Twoje zadania

  • Opieka nad powierzonymi informatycznymi systemami produkcyjnymi firmy, w tym opracowywanie i uaktualnianie dokumentacji systemów, instrukcji i raportów
  • Rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników systemów informatycznych - helpdesk
  • Zapewnianie wsparcia przy administrowaniu systemami serwerowymi Microsoft 2008/2012/2016, Acitve Directory oraz Linux
  • Administrowanie i wsparcie dla użytkowników przy obsłudze wybranych systemów biznesowych, w tym także w zakresie podstaw merytorycznego działania aplikacji
  • Samodzielna realizacja powierzonych projektów wdrożenia aplikacji lub systemów informatycznych
  • Wykonywanie zleconych zadań administracyjnych, dbanie o bezpieczeństwo usług i danych
  • Uczestniczenie w planowaniu i realizacji działań rozwojowych IT

Kogo szukamy?

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • Wykształcenie wyższe (kierunki informatyczne, techniczne lub pokrewne)
  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Windows 7/10
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office od strony wsparcia użytkowników
  • Dobra znajomość systemów serwerowych Microsoft 2008/2012/2016 oraz Active Directory
  • Znajomość technologii LAN/WAN, IP, VPN, Wireless LAN
  • Praktyczna znajomość administracji systemem Office 365 (Exchange, Sharepoint, Teams)
  • Praktyczna znajomość administracji ZOOM
  • Znajomość zasad projektowania, realizacji, testowania i wdrażania elementów infrastruktury IT
  • Doświadczenia w pracy, w środowisku Helpdesk opartym na ITIL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Odpowiedzialność, rzetelność, sumienność i zaangażowanie

MILE WIDZIANE:

  • Umiejętność administracji MacOS, iOS
  • Aktualny stan wiedzy w zakresie rozwiązań Apple
  • Znajomość systemów ERP TETA Constellation, CDN ERP XL lub Symfonia ERP

Umiejętności
Windows
Active Directory
Exchange
SharePoint
LAN lub WAN
Microsoft
iOS
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
Swoboda doboru narzędzi
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki