Cloud Architect (.Net & Azure)

LiveBank

Ailleron S.A.
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Kraków Warszawa Rzeszów Bielsko-Biała Remote
Praca zdalna
100%

Poszukujemy specjalistów do pracy przy rozwoju naszego produktu LiveBank -wirtualny oddział banku dostępny w przeglądarce i na urządzeniach mobilnych http://livebank24.com.

LiveBank jest nowoczesną platformą pozwalającą na przeprowadzanie rozmów czat, audio i video z pracownikami banków i innych instytucji.

Twoje zadania

  • Tworzenie architektury rozwiązania produktowego o międzynarodowym zasięgu
  • Opracowywanie, rozwijanie i dostarczanie nowych rozwiązań produktowych opartych na chmurze
  • Doradztwo w zakresie stosowanej technologii chmury z uwzględnieniem trendów technologicznych i standardów rozwiązania LiveBank (m.in. kontakt z klientem)
  • Praca z produktem, którego jednym z celów jest zwiększenie produktywności użytkowników, zwiększenie niezawodności systemu i zmniejszenie całkowitego kosztu posiadania
  • Analiza i projektowanie procesu migracji środowisk klienta do Chmury
  • Wsparcie klientów migracyjnych do chmury Azure
  • Angażowanie się w eksperymenty i innowacje, w celu dążenia do nieustannego doskonalenia i zmniejszenie zadłużenia technicznego/ryzyk.
  • Ciągłe dostarczanie rozwiązań technologicznych na podstawie RoadMapy produktu oraz wspieranie i utrzymywanie bliskich powiązań z klientami i właścicielami produktu
  • Czynne uczestnictwo i nadzór procesu Code Review
  • Wspieranie Zespołu developerskiego w wymianie wiedzy i umiejętności

  • Praktyczne doświadczenie w zakresie budowania rozwiązań funkcjonujących w środowisku Azure Cloud w zakresie: automatyzacji, programowania, integracja z usługami chmurowymi oraz optymalizacji kosztów
  • Bardzo dobra znajomość i praktyczne doświadczenie w budowaniu systemów opartych o architekturę mikroserwisową
  • Doświadczenie programistyczne w .Net Core
  • Doświadczenie z procesami continuous integration (Azure pipelines, Azure Devops)
  • Znajomość wzorców: Event sourcing
  • Praktyczna znajomość rozwiązań:

Azure Kubernetes Service
Azure App Services
Serverless
Storage account
Azure CLI
Service Bus/Event Hub
Azure Storage
Azure Active Directory

  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań/procesów mających na celu optymalizację kosztów działającego rozwiązania w chmurze
  • Doświadczenie w tworzeniu serwisów Rest Api
  • Praktyczna znajomość DDD
  • Certyfikacja w chmurze: Azure
  • Umiejętność pracy zespołowej (metoda SCRUM), komunikatywność i odpowiedzialność
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą i weryfikacji pracy innych członków Zespołu developerskiego
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w budowaniu rozwiązań komunikacji serwer-klient w czasie rzeczywistym
  • Wiedza z obszaru bezpieczeństwa aplikacji internetowych
  • Praktyczna znajomość chmury AWS lub GCP
  • Ogólna znajomość technologii frontendowych: web (React, Redux, JavaScript, TypeScript) i mobile (Android, iOS)
Umiejętności
Azure
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Owoce
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

Kraków, Warszawa, Rzeszów, Bielsko-Biała 400
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .NET
  • Android
  • iOS
  • UX
  • UI
  • react
  • angular