IT Analyst

Analityk

Kredyt Inkaso SA
Mid
5 000 - 8 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
ul. Jana Sawy 6, Lublin ul. Domaniewska 39, Warszawa Wrocław
Praca zdalna
80%

Aktywny wpływ na zakres oraz kształt realizowanych zmian w organizacji;

Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku.

Twoje zadania

  • Współpraca z zespołami projektowymi i aktywne wpływanie na zakres oraz kształt realizowanych zmian,
  • Analizowanie wymagań biznesowych oraz przekładanie ich na specyfikację funkcjonalną i techniczną wykorzystywanych systemów,
  • Prowadzenie konsultacji z ekspertami dziedzinowymi z obszarów biznesowych oraz IT,
  • Szacowanie pracochłonności prac analitycznych oraz testów w ramach projektów,
  • Współpraca z programistami w celu zapewnienia najwyższej jakości wdrażanych rozwiązań,
  • Testowanie oraz opiniowanie rozwiązań technicznych,
  • Angażowanie się w procesy usprawniające prace zespołu funkcjonalnego

  • Praktyczna wiedza z dziedziny analizy biznesowej poparta kilkuletnim (> 2 lat) doświadczeniem w projektach w środowisku IT.
  • Wiedza w dziedzinie zarządzania projektami, doświadczenie w prowadzeniu projektów w środowisku IT.
  • Umiejętność rozpoznawania i rozwiązywania problemów.
  • Samodzielność w działaniu, rzetelność i dokładność.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, otwartość na współpracę i budowanie długoterminowych relacji.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • Znajomość zwinnych metod zarządzania projektami - Scrum i Agile będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość MS SQL, Enterprise Architect będzie dodatkowym atutem

Umiejętności
Windows365
Scrum
Agile
MS SQL
Enterprise Architect
Narzędzia
Laptop
Słuchawki
System operacyjny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie

Lublin, Warszawa, Zamość 360
Technologie i umiejętności
  • Microsoft365, Windows