Tester Oprogramowania

QA, Selenium

Polskie ePłatności S.A.
Mid
5 000 - 9 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
5 000 - 10 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Rzeszów, Tajęcina
Praca zdalna
30%
Płatny urlop
20

Opis projektu

Najważniejsze informacje: o Twojej przyszłej pracy:

  • Pracujesz zgodnie z Metodyką Agile (Scrum, Kanban).
  • Narzędzia: JIRA, Jenkins.
  • Framework: Pytest.
  • Podejście TDD, BDD, ATDD w procesie testowania.
  • Rozwój na ścieżce liderskiej lub eksperckiej/ awans poziomy lub pionowy .
  • Elastyczne godziny pracy, praca głównie stacjonarna w Tajęcinie.

 Jakie korzyści osiągniesz będąc Testerem Oprogramowana?

  •  Jesteś pod opieką Team Leader’a, który wspiera Cię w rozwoju.
  • Zdobywasz różnorodne doświadczenie.
  • Jesteś obecny/-a w projekcie od zbierania wymagań aż do końcowej prezentacji.
  • Masz wpływ na procesy w projekcie.
  • Możesz korzystać z wewnętrznych warsztatów, wspólnych przygotowań do certyfikacji.
  • W swojej pracy spotkasz się z Continuous Integration i Continuous Delivery.

Twoje zadania

Zakres obowiązków

  • Wdrażanie nowych funkcjonalności.
  • Badanie zgłaszanych problemów produkcyjnych.
  • Testowanie i rozwój oprogramowania terminalowego.

Kogo szukamy?

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie kierunkowe- preferowany kierunek: Informatyka lub pokrewne.
  • Minimum 1 rok komercyjnego doświadczenie zawodowe w obszarze testów/ QA.
  • Znajomość zasad działania sieci Ethernet/WiFi/GPRS.
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem specyfikacji technicznych (głównie w języku angielskim).
  • Znajomość języka angielskiego min. poziom B1/B2 umożlwiający prace z dokumentacją techniczną.
  • Praktyczna znajomość podstaw algorytmiki oraz baz danych.
  • Doświadczanie w pracy z narzędziami do zarządzania projektami i śledzeniem problemów.
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji procesu testowania- będzie zaletą.
  • Dobra znajomość SQL będzie zaletą.
  • Znajomość Selenium będzie dużym atutem.

Mile widziane

  • Podstawowe umiejętności programowania.
  • Znajomość specyfiki pracy z systemami wbudowanymi.

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego;
  • Umowę od pracę lub B2B oraz system premii kwartalnej MBO po 3 miesiącach;
  • Dopłatę do pakietu świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta MultiSport, możliwość uczestniczenia w kursie j. angielskiego i wiele innych…

Do zobaczenia!

Zespół Rekrutacyjny

Umiejętności
Selenium
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile, Scrum, Kanban
Decyzje architektoniczne podejmuje
Architekt
Technologię wybiera
Architekt
Liczba równoległych projektów
1
Software do zarządania projektami
Jira
Skład zespołu projektowego
3
Programiści
1
Project Managerowie
Analityk Biznesowy, Lider Zespołu
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy systemowe
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Osobista szafka
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Wyjazdy służbowe
7:00 - 18:00
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
30%
20%
Opisywanie scenariuszy testowych
20%
Samorozwój
10%
Spotkania
10%
Wsparcie klienta
5%
Tworzenie dokumentacji technicznej
5%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

Proces rekrutacji

- 5 dni
Telefoniczna rozmowa z rekruterem (do 15 minut)
Rozmowa techniczna

Tajęcina, Rzeszów, Kraków, Warszawa 600+
Technologie i umiejętności
  • C++
  • C#
  • POS
  • EMBEDED
  • Android
  • T-SQL