iOS Developer

Grupa Interia.pl
Mid
7 000 - 12 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Osiedle Teatralne 9a, Kraków
Praca zdalna
50%
Płatny urlop
26

Jesteśmy czołowym graczem na polskim rynku mediów nowej generacji. Jako właściciel jednego z najpopularniejszych portali internetowych - INTERIA - codziennie pracujemy nad tym, aby dostarczać naszym 20 milionom użytkownikom najświeższe informacje, ciekawostki, rozrywkę oraz najlepsze sposoby komunikowania się ze światem.

Od lipca 2020 roku należymy do Grupy Cyfrowy Polsat, lidera na rynku mediów i telekomunikacji w Polsce, co otwiera przed nami jeszcze większe możliwości i wyzwania w zakresie tworzenia projektów o ogólnopolskiej skali, dla wielomilionowej grupy odbiorców.

Nasze najważniejsze wartości skupiają się wokół idei tworzenia najlepszej jakości produktów dla użytkowników, a także dbania o niepowtarzalną atmosferę pracy i relacje jakie nas łączą, oparte na wzajemnym szacunku oraz sympatii. Pasja do tego co robimy i nieustanne dążenie do rozwoju to nasze najważniejsze dewizy.

Twoje zadania

  • projektowanie, tworzenie i rozwijanie aplikacji mobilnych oraz frameworków na platformę iOS zgodnie z Apple Human Interface Guidelines
  • identyfikacja, tworzenie prototypu i implementacja najlepszych praktyk dla rozwoju natywnych aplikacji iOS
  • dbałość o jakość kodu
  • opracowywanie dokumentacji informacyjnej dla tworzonego projektu i wprowadzanych zmian

  • posiadasz praktyczne, komercyjne doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych na platformie iOS oraz zagadnienia programowania obiektowego
  • posiadasz bardzo dobrą znajomość języka Swift, iOS SDK, UIKit
  • masz praktyczną znajomość środowiska Xcode, debugowania i profilowania kodu aplikacji
  • masz praktyczną wiedzę z zakresu wykorzystania systemu kontroli wersji Git
  • czas otwarty / a na poszukiwanie nowych rozwiązań i technologii oraz chętnie się uczysz
  • potrafisz komunikować się w języku angielskim

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość CocoaPods, Fastlane, Xcode Instruments, SwiftLint, GitFlow, Swagger
  • znajomość środowiska GitLab, AppStore Connect, Google Firebase

Umiejętności
Swift
iOS SDK
UIKit
Git
Xcode
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

rozmowa kwalifikacyjna (HR oraz techniczna)
ofertowanie

Kraków 500
Technologie i umiejętności
  • JavaScript
  • CSS 3
  • HTML5
  • PHP7
  • Symfony
  • MySQL
  • Node.js
  • ES6Redis
  • PostgreSQL
  • Webpack